אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

 

איך בוחרים קבלן

בחירת קבלן שיפוצים שיעשה את העבודה לפי התכנית, ברמת איכות גבוהה ובמחיר טוב היא הסוד להצלחת שיפוץ מתוכנן או חלילה אחרת.

איך בוחרים קבלן לשיפוץ שאתם מתכננים.

כשאתם מחפשים את הקבלן שאתם מקווים שיבצע את השיפוץ עבורכם, חובה עליכם להגן על העסקה ועל עצמכם באמצעות חוזה מפורט. בחירת קבלן שיפוצים אמין היא רק הצעד הראשון הגם הכה חשוב.

אתם מתכנני  שיפוץ גדול, ולא רק לצבוע חלק קטן מהדירה, כדאי לכם לקרוא כתבות על סוג השיפוץ שאתם מעוניינים בו. למשל, אם אתם חושבים לבצע איטום, ישנם כתבות מקצועיות באינטרנט על איטום שיפתחו את עיניכם ויתנו לכם מספיק ידע כדי לדעת מה אתם צריכים לעשות באיזה מחיר ובאיזה חומרים יהיה מתאים ביותר להשתמש.

לאחר בחירת קבלן שיפוצים, בא ההסכם עם הקבלן הנבחר, גם אם יש לו את כל ההמלצות החמות בעולם, ההסכם חייב  לכלול הצהרה על ידי הקבלן שיש לו את הניסיון והידע המקצועי לבצע את העבודות המפורטות בהסכם. הצהרה שיש לו את כוח האדם המקצועי והמתאים לביצוע השיפוץ או שדרוג הבית המדובר. פירוט מדויק של העבודות בשיפוץ. מי ישלם עבור מה. לוח זמני עבודה מפורט. מפרט של תשלומים שיהיה לפי התקדמות העבודות. סעיף בחוזה צריך לחייב את הקבלן לרכוש ביטוח לנזקים שיתכן שיוצרו על ידי העובדים או לכל נזק אחר שיתכן שייגרם בגין עבודות השיפוץ.

כשאתם לא בטוחים אם הקבלן הוא מקצועי ואמין, אפשר להעמיד לו מספר שאלות שהכנתם מבעוד יום על מנת לבדוק את מקצועיותו. למשל אם מדובר באיטום, שאלו אותו אם מספיק שכבה אחת של חומר אוטם- כדי לחסוך בעלויות. אם הוא יענה בחיוב, כדאי לחפש משהו אחר. אם אתם מרצפים,בקשו ממנו לרצף בלי פוגות. אם הוא יענה בחיוב, נסו עוד מישהו. פוגות נועדו להגן על האריחים מסדקים על ידי התכווצות בקור והתרחבות בחום. ריצוף ללא פוגות יגרום לסדקים באריחים. התקנת מפסק בתוך חדר האמבטיה ולא מחוצה לו מוכיח על אי מקצועיות, חפשו קבלן או חשמלאי אחר.

ביוסף בניה ושיפוצים בונים ומשפצים על פי תו תקן ישראלי. באיכות גבוהה כשיושר ואמינות הם מונחי יסוד אצלנו. והכל במחיר הטוב בארץ.

WWW.YOSEPH.CO.IL

0586680000

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט