אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

שיפוץ המטבח

שיפוץ המטבח

המטבח, מקום בו אנו מבלים את רוב זמננו, הוא אחד הדברים החשובים ביותר בשיפוץ כללי של הבית. מי שיבצע את המדידות, תכנון, יצור והתקנת המטבח לא יהיה הקבלן אלא נגר או חברת מטבחים שמתמחה במטבחים. שיפוץ המטבח דורש  תכנון יסודי ומחושב היטב. כדי שיהיה לכם לא רק מטבח יפה אלא גם נוח, יעיל, בטוח ופוקציונלי. אחד הדברים הפופולאריים שעושים משפצים היום  הוא לחבר חלל סלון עם חלל מטבח על מנת ליצור חלל גדול אחד שנותן תחושת מקום גדול יותר.

שיפוץ המטבח דורש ידע טכני וכשרון תכנון. איך ומי יתכנן את מטבחנו? אם לקחתם מעצבת פנים היא גם תשמח לעצב לכם מטבח יפה ונוח. במקרה שאתם מעצבים בעצמכם את הבית מחדש, אבל בעיצוב ושיפוץ המטבח אתם מעדיפים קצת עזרה מאדם מקצועי ומנוסה בעיצוב מטבחים, חנות המטבחים שממנה אתם רוצים לרכוש את המטבח החדש שלכם מעסיקה מעצבת מטבחים. באייקאה למשל, יושב צוות מעצבים מנוסה שעוזר ללקוחות בעיצוב ורכישת מטבח מתאים. ניתן כמובן לרכוש מחנויות מטבחים יוקרתיות בהוצאה כספית לא מבוטלת. כדאי לחשוב פעמיים אם שווה להוציא ים של כסף על מטבח שנקרא "יוקרתי". עוד אופציה היא פשוט נגר שמייצר מטבחים. המחיר כאן גם לא זול כלל. וקחו בחשבון כמה שבועות להובלה והתקנת המטבח החדש. קחו בחשבון שהתקנת מטבח כולל כמה ספקים. ספק מטבחים, ספק שיש, ספק כיור וברזים, רכישת קרמיקה, רצף לקרמיקה על השיש, ואינסטלטור. תאום בין כל אלו הוא הכרחי.

מומלץ לרכוש את המטבח בהתחלת תהליך שיפוץ המטבח. וכן את כל הנצרך להשלמת המטבח כפי שהוסבר לעיל, קרמיקה שיש כיור וכו'. כל הדברים הללו לוקחים זמן להשלים. ולכן חובה לדאוג לכך שהכל מוזמן כבר בהתחלת התהליך.

החומרים מהם  עשויים ארונות המטבח מגוונים. סוגים שונים של סנדויץ, ו Mdf   

שפירושו MEDIUM DENSITY FIBERBOARD  לוח עץ שעשוי מנסורת ומשמש כבסיס מצוין להדבקת פורמייקה. ניתן כמובן גם לצבוע בתנור דלתות לארונות מטבח.

השיש למטבח, נרכש בנפרד. השיש הפופולארי בארץ הוא שיש קיסר. שבא באין ספור צבעים. אפשר גם ללכת על התקנת  אבן טבעית  שהיא יותר יקרה. ישנם גם יציקות מחומרים סינתטיים שנותנים משטח חלק ומחובר של שיש וכיור.

אחרון חביב, בחירת הפרזול לארונות המטבח. ממסילות עם טריקה שקטה ועד למזווה נשלף ופרזול לסידור מגירות. אפשר ממש להתפנק עם פרזול מתקדם. (ולא זול)

 

כדאי להיכנס לאתר חברת הפרזול  בלום. WWW.BLURAN.CO.IL

 

יוסף בניה ושיפוצים היא חברת שיפוצים ותיקה ומנוסה. אנחנו מתמחים בכלל סוגי השיפוצים ובאספקת מטבחים ברמה גבוהה ובמחירים שמביסה כל תחרות.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

 

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט