אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

שיפוץ הבית

          תכנית שיפוץ

תכנית שיפוץ מפורטת היא הדבר הראשון ואולי החשוב ביותר בתהליך שיפוץ מוצלח. תכנית שיפוץ שתכיל יעדים של תכנית השיפוץ. כתבי כמויות, חומרים, לוח זמנים תקציב ושמות וטלפונים של ספקים, קבלנים אדריכל עיצוב פנים וכו'.

את תכנית השיפוץ אפשר לבנות  בעצמכם או עם מעצבת פנים. המומלץ הוא לא לחסוך בכסף בשלב זה ולהביא לתוך הפרויקט מעצבת פנים איכותית שתוכל לייעץ ולעזור לכם לבנות תכנית שיפוץ יעילה חסכונית ושתביא לכם את המוצר הסופי שאתם צריכים ורוצים. מעצבת פנים תערוך מדידות מדויקות של המקום אותו אתם מתכוננים לעצב, תערוך שרטוט ראשוני של הדירה-הבית,  תסב ליבכם לפרטים שאולי לא שמתם לב אליהם. תוכל לייעץ לכם על עיצוב שלא חשבתם עליו ועוד רבות. ובאם על פי תכנית שיפוץ צריכים להרוס קירות, צריך כמובן להכניס לפרויקט גם קונסטרוקטור, שיאשר שאפשר להוריד את הקירות הללו, ואם צריך חיזוקים למבנה, יגיש לכם תכנית מאושרת לחיזוק המבנה בשיפוץ.

  כתב הכמויות

כשיש בידכם תכנית מגובשת וסופית לשביעות רצונכם, זה הזמן להתחיל לעבוד על כתב הכמויות.

כתב כמויות הוא טבלה שכוללת בה את פירטי החומרים הנצרכים לשיפוץ פלוס פירוט מפורט של עבודת השיפוץ. כתב הכמויות יתחיל עם עבודת ההריסה והפינוי אינסטלציה גז חשמל ריצוף גבס צבע תאורה וכו'. סוגי החומר הלבן, המדידות של הכלים הסניטרים מידות האריחים מיקום התאורה אלומיניום נגרות ועוד.

הצעות מחיר מקבלנים

רק לפי האופן שהצעת מחיר מוחזרת אליכם, ניתן לשפוט את טיב הקבלן המציע. הצעת מחיר שמגיעה על נייר עם לוגו שם הקבלן, שימוש במונחים מקצועיים, סדר ודיוק בכתיבת ההצעה, מעידה על מקצועיות ומיומנות. הצעה הכתובה במייל או הצעה גלובלית היא פחות מקצועית וכדאי לבדוק שוב על הקבלן.

ביוסף בניה ושיפוצים, אנחנו מתמחים בחידוש מבנים, בשיפוץ דירות על כל שלבי התהליך. מהריסה ופינוי במינימום רעש לכלוך וזמן ועד לפינש מדויק עם תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים. כל העבודות שאנחנו מבצעים הם על פי תו תקן ישראלי. ללא קיצורי דרך וללא חיתוך פינות. אמינות ויושר הם החוקים הראשונים אצל חברתנו. והכל במחיר הטוב בארץ.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט