אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

פרקט שיפוץ הבית

פרקט בשיפוץ הבית

לבחירה מה הולך להיות על הרצפה בדירה משופצת יש מגוון עצום של פתרונות.

ריצפת פרקט היא לאחרונה אחת מהבחירות המובילות לחיפוי רצפות.

ריצפת פרקט נותנת הרגשה חמה נעימה ואלגנטית. מחיר הרכישה וההתקנה של ריצפת פרקט ירד בזמן האחרון. והאיכות עלתה. ישנם סוגי פרקט כיום שעמידים מאוד בפני שחיקה ורטיבות.

ישנם מספר סוגים של פרקט: למנציה, פרקט מעץ, פיויסי ופולמרי. כדאי לדעת את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהסוגים הללו. ובעיקר מה מתאים למטרותיכם.

לפני שאתם רוכשים פרקט בשיפוץ הבית, חישבו על הצרכים הייחודיים שלכם. דבר ראשון, כמה תקציב יש לרכישת המוצר? לאחר ששאלה זו קיבלה תשובה ואתם יודעים את  היעד במטווח המחירים,  כדאי לפרט את הצרכים והרצונות שלכם. האם מדובר בבית מעוצב בקפידה? האם מדובר בשטח שיהווה מקום לתנועה רבה? וצריך לרכוש פרקט עבה יותר, (יקר יותר) עם יכולות שחיקה טובות יותר? האם יש בשטח המיועד שמוש רב עם מים? אלו הם מספר שאלות יסוד שצריך שהתשובה עליהן תהיה ברורה לפני התחלת החיפוש אחר פרקט עבורנו.

מספר מילים על הסוגים השונים של פרקט

למנציה

פרקט מ H.D.F. עם תמונה של לוח עץ ומעליו שכבה של למנציה שמהווה הגנה משריטות וכתמים. שוב נזכיר שפרקט עבה יותר הוא יותר איכותי, מבודד רעשים ברמה גבוהה יותר ועמידות בפני שחיקה גבוהה יותר. העובי המומלץ עבור שימוש ביתי הוא כשמונה מילימטר.

מחירי הפרקט דמוי העץ הם זולים יחסית, קלים לתחזוקה קלים להתקנה ונותנים מראה ביתי וחם. המחירים לפרקט כזה מותקן הוא כ 90 שח למטר.

פרקטים מעץ

פרקט מעץ טבעי עולה יותר יקר. סוג העץ לפרקט הכי פופולארי הוא עץ אלון. הגימור הסטנדרטי מוא גימור לכה או משמן. הגימור של לכה נותן לעץ עמידות ליותר שנים. המחיר לעץ הוא כ 250 שח למטר ומעלה.

 

פרקט פולמרי

פרקט העשוי מסוג של פלסטיק  שעמיד למים. נחשב לעמיד יותר לרטיבות. קל לתחזק.

 

פרקט פיויסי

פרקט בעל עמידות גבוהה. עמיד בפני מים. מתאים למקום עם תנועה כבדה של אנשים.     לא יקר. אבל נראה סנטטי.           הוא קל להתקין ויש לו תכונות אנטי סטטית. מחיר כ 135 שח למטר.

 

הקפידו על כך שהפרקט שאתם רוכשים יבוא עם התקנה של בעל מקצוע. עם אחריות!!!

התקנת פרקט דורש ידע מקצועי ודיוק רב. אם הפרקט לא יותקן בצורה מושלמת, הוא לא יראה כל כך טוב ולא יחזיק לאורך זמן.

WWW.YOSEPH.CO.IL    חברה לבניה ושיפוצים. מתמחים בכל ענפי השיפוצים. מריצוף ועד גבס חשמל אינסטלציה איטום ועוד.

טל.0586680000  

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט