אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

עיצוב הבית בעזרת טכנולוגיה

עיצוב הבית בעזרת טכנולוגיה

עיצוב הבית מחדש לא ספק צורך כשרון, ידע וכמובן כסף. אבל  דברים רבים שיכולים לעזור לנו מאוד וגם לחסוך לנו לא מעט כסף וטורח.

עיצוב הבית אנחנו יכולים להיעזר בטכנולוגיה עכשווית שיכולה לעזור לנו בעצוב במציאת רעיונות חדשים בהדמיה בחסכון בכסף ועוד המון דברים.

האם הייתם רוצים לראות איך יראה הבית כשהוא כבר צבוע לפני עבודות הצבע? לטמבור יש אפליקציה שיכולה לעזור. וזה עובד כך, אתם מצלמים  דרך האפליקציה את החדר שאתם רוצים לראות איך הוא יראה צבוע בצבע מסוים, בוחרים מתוך המניפה  של טמבור את הצבע שאתם חושבים עליו, והחדר הופך להיות "צבוע" באותו צבע. וכך נותן לכם הדמיה של איך החדר יראה צבוע.

מדידות

ישנן אפליקציות שיבצעו עבורכם מדידות של החדרים שאתם רוצים לשפץ.  בגדול האופן שבו  שהאפליקציות האלו עובדות הוא, אתם מצלמים דרך האפליקציה את החדר שאתם רוצים לשפץ והיא תיתן לכם את המידות של החדר שצילמתם. כמו כן, אפשר לצלם נישות שאתם מעוניינים בשינוי קטן או עיצוב חדש, האפליקציה תתן לכם את המידות.

חיפוי וריצוף

ישנה אפליקציה שכאשר אתם מצלמים אריח מסוים שאתם מעוניינים בו, אתם יכולים לבחור ברצפת החדר שאתם מעוניינים לרצף מחדש, וליצר הדמיה איך יראה החדר עם הריצוף החדש שבחרתם. דבר זה יעזור לכם מאוד בבחירת ריצוף שיביא למראה הבית המעוצב מחדש  לטעמכם בדיוק.

ישנה גם אפליקצית פלס. שבה אתם יכולים לבדוק את עבודת הרצף עם הטלפון שלכם ולראות אם אכן הרצפה מפולסת כראוי. דבר שאי אפשר לתקן לאחר שהדבק או הטיט יתייבשו.

כל העזרים שהזכרנו כאן, יכולים לעזור המון. אבל עדיין אין תחליף למעצבת פנים איכותית עם המלצות טובות שתעזור לכם להגיע אל הבית המעוצב של חלומותיכם.

כמובן גלישה בין אתרים שמתמחים בעיצוב, אדריכלות מטבחים וכדומה יעשיר מאוד את ידיעותינו בנושא עיצוב הבית ויכול לתת לנו המון רעיונות חדשים שיכולים רק להועיל לנו.

ב יוסף בניה ושיפוצים    אנחנו מתמחים בכל נושאי השיפוץ. מפירוק ופינוי ועד בניית מרפסות שמש.  החשוב ביותר אצלנו הוא יושר אמינות ואיכות גבוהה. והכל במחיר הטוב בארץ.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

תודה.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט