אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

סדקים בקיר הבית הגורמים לרטיבות

 

סדקים בקיר הבית הגורמים לרטיבות

סדקים בקיר הבית הם תופעה לא נדירה. תופעה זו נותנת הרגשה של בניין שלא נבנה כהלכה, עם חומרים זולים או לא מתאימים, הזנחה, כשל קבלני ומראה דוחה. החלק היותר רציני הוא שסדקים ואפילו סדקים זעירים מסוגלים להעביר רטיבות דרך הקיר בו נמצאים ולגרום לנזקים משמעותיים במבנה ולעלות גבוהה יותר לתקן.

סדקים בקיר הבית הגורמים לרטיבות נגרמים על ידי מספר גורמים אפשריים. למשל,  שימוש בחומרים לא תואמים לבניית הקיר לטיח ולצבע שיישמו עליו. כך שהחומרים שמהם בנו את הקיר עם הסדקים לא עובדים ביחד ונגרמים סדקים. עבודה לא מקצועית היא עוד סיבה מאוד שכיחה להווצרות סדקים. למשל, אם לא ייצבו היטב את הבלוקים, יתכן שיש תזוזה זעירה של הבלוקים שגורמת להווצרות סדקים. סיבות פחות שכיחות להווצרות סדקים בקירות הן תזוזת מבנים, מבנים ישנים מאוד, שקיעה קלה של הבניין בקרקע רכה ועוד רבות.

טיפול אפשרי בסדקים

כאשר מדובר בסדקים נימיים או קטנים מאוד ובקירות פנים, יש "לפתוח" את הסדק, וזה אומר להרחיב אותו מעט על ידי שפכטל או כלי אחר, לנקות מאבק וליישם חומר ממלא סדקים תקני. לחכות ליבוש. להחליק עם נייר זכוכית ולצבוע. כאשר מדובר בסדקים יותר רציניים, יש לפתוח את הסדק לנקות לתקן עם חומר לתיקון סדקים אבל בתוספת רשת לחיזוק. להחליק ולצבוע.

כאשר הסדקים מופיעים בקיר חיצוני, יש צורך להשתמש בחומר איטום תיקני למלאות את הסדקים. במקרה ויש תופעה של סדקים בקירות חיצוניים, עדיף לקרוא לאוטם מוסמך שיכול להוכיח שעשה עבודות דומות וביעילות וגם ייתן לכם תעודת אחריות על העבודה.

אם הסדקים בקיר החיצוני הם לאורך כל גובה הבניין, נדרש להביא חברת איטום עם רישיון לעבודה בגובה עם ניסיון מוכח לבצע את העבודה. לביצוע עבודה כזאת יצטרכו לעבוד עם סנפלינג ולעשות עבודת איטום יסודית, בגובה.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

יוסף בניה ושיפוצים הינה חברה ותיקה ואמינה לשיפוצים ובניה. בידנו רישיון אוטם מוסמך ועבודה בגובה.

אנחנו מבצעים את כל עבודות השיפוץ והאיטום ברמה גבוהה ובשימת לב לפרטים הקטנים.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט