אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

מה לא לעשות כשמשפצים

כמו שחשוב לדעת מה צריך לעשות ואיך לעשות כשמשפצים, לא פחות חשוב ואולי חשוב הרבה יותר לדעת מה לא לעשות כשמשפצים.

כשאנחנו סוף סוף מחליטים שזהו, הגיע הזמן לפנק את עצמנו ולשדרג את הדירה בשיפוץ מתאים, לתת לבית מראה חדש ורענן, להכניס לבית דברים חדישים, לייעל את הבית כך שיהיה יותר נוח עבורנו.

ישנם מספר דברים שצריכים לדעת להיזהר מהם, בקצור, לדעת מה לא לעשות כשמשפצים:

  1. לא לחשוב שאנחנו יודעים הכל על כל חלק וחלק מהשיפוץ. ישנם אמנם דברים שאנו יכולים לבצע בעצמנו בקלות, וישנם דברים שכדאי להשאיר לקבלן שיפוצים בירושלים שעשה עבודות דומות במשך שנים. ויודע איך לבצע עבודות אלו שדורשות ידע, מכשור וניסיון על הצד היותר טוב ולשביעות רצוננו.
  2. אל תתנו לבני משפחה "לעזור" בדברים שדורשים ידע מקצועי. דבר זה יכול להביא לטעויות יקרות, פציעה, ונזק למבנה.
  3. אל תחשבו שהסכום שתכננתם להוציא על השיפוץ הוא דבר קבוע וסופי. יתכן מאוד שיתגלו דברים רבים במשך השיפוץ שצריכים החלפה, תיקון וכו'. הקציעו סכום מכובד לתוספות.
  4. תמיד לקחת בחשבון שהזמן המוערך של השיפוץ יהפוך  למעשה לזמן רב יותר. כדאי ומומלץ להוסיף לזמן המשוער פרק זמן נוסף עד הגמר הסופי.
  5. נא לא להתעלם מהחוק. לא לעשות דברים בתקווה שפקח עירייה לא יבוא ויראה. לא כדאי. זה עלול להיות יקר מאוד.
  6. אל תחשבו ש"בית החלומות" שלכם הוא חלום שלא ניתן להגשמה. אם לא ניתן לעשות את כל השיפוץ בבת אחת, מעצבת פנים טובה תוכל להדריך אתכם איך ניתן להשלים את הפרויקט בשלבים קטנים.
  7. בהצלחה.

אנחנו ביוסף בניה ושיפוצים מתמחים בכל סוגי השיפוצים. העבודה נעשית על פי תקן ישראלי. בשימת לב מרבית לפרטים הקטנים. טל. 0586680000

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט