אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

מדריך למשפץ

מדריך למשפץ

מדריך למשפץ הוא אוסף מידע עדכני, בסיסי והכרחי לאלה שרוצים לבצע שיפוץ בביתם.

מדריך למשפץ מכיל במילים קצרות מידע רב שטוב שתדעו  כשאתם ניגשים לשפץ את ביתכם.

 

שלב ראשון שבו נרצה להתרכז מדריך למשפץ הוא מה אנחנו באמת רוצים. כדי לעזור לנו בדבר זה כדאי להציץ באתרים לעיצוב הבית, במגזינים שעוסקים בנושא עיצוב הבית, לאסוף רעיונות מבתי פאר ואו לחכור את שירותיהם של מעצבי פנים.

כמה כסף זה יעלה

העלות לשיפוץ פנים הוא כ 1,000-1400 ₪ למ"ר. פלוס עלות ה"חומר הלבן" שהוא קרמיקה, כלים סניטאריים ברזים וכו'.

טיפ: כדאי להוסיף קצת כסף רזרבה, תמיד יהיו דברים נוספים שתרצו להוסיף לאחר שהשיפוץ התחיל.

תכנית השיפוץ

במקביל או אחרי (לפעמים גם לפני) שלב גיבוש התקציב, מגיע שלב התכנון. בשלב זה ישנם מספר היבטים שונים: בניית התכנית האדריכלית, הגדרת כתב הכמויות. הגשת הבקשות להיתרים, במידה ויש צורך בכך.

תכנית השיפוץ

הגם שלעצב לבד יהיה כמובן יותר זול, תכנית של מעצבת פנים מוכשרת יוכיח שהוא שווה כל שקל. מעצבים מקצועיים רואים פרטים חשובים שאולי אתם לא שמתם לב אליהם. הם יודעים למדוד במדויק דירות שלמות. דבר שאנשים שלא במקצוע יתקשו לעשות במהירות. ועוד מספר רב של כישורים או ידע טכני שלהם שיעזור לכם לבצע ולגמור את השיפוץ במהירות המרבית, בסכום שהקצבתם לשיפוץ וברמה גבוהה כפי שאתם רוצים.

תכנית אדריכל

כשהתכנית לשיפוץ מוכנה. כותבים על פיה כתב הכמויות. שבה ייכתבו הפרטים המדויקים של כל עבודת השיפוץ. כולל הריסה, האיטום, אינסטלציה וחשמל, ריצוף וכו' וכו' הכל עם כמויות מדויקות של כמה מכל דבר. כתב הכמויות הזה יוצא לקבלנים לקבל הצעות מחיר.

איך בוחרים בעל מקצוע- קבלן

א.         המלצות של חברים, משפחה. חשוב לבדוק שלקבלן שאתם בוחרים בו  יש את הניסיון בדברים הספציפיים שאתם רוצים לעשות. ולא רק שיש לו שם טוב. חייבים לבדוק עם אלה שהקבלן עשה עבורם עבודות. הטוב ביותר הוא לראות בעיניים את טיב העבודה. ללכת ולראות. זה אולי השלב הקריטי ביותר בתהליך. קבלן טוב ואמין יעזור לכם להגשים את חלומכם, בזמן שקבלן גרוע יכול בקלות ליצר סיוטים.

ב.         כשבוחרים בקבלן, סגרו הכל בכתב. עד לפרט הקטן ביותר שאתם מסוגלים לחשוב עליו.

ג. בנוסף לקבלן העיקרי, יתכן שנצטרך, תלוי על ממדי השיפוץ בעלי מקצוע נוספים, כגון נגר למטבח, איש אלומיניום לחלונות חדשים וכו'. לרוב הקבלן הראשי מביא קבלני משני להשלים את השיפוץ

 

ביוסף בניה ושיפוצים טל: 058-6680000  yoseph.co.il    יש לנו שנים ארוכות של ניסיון רב בכל מקצועות השיפוץ. החל מבניית קירות לאינסטלציה חשמל ריצוף גבס איטום ועוד. העבודה מתבצעת בסטנדרט גבוה במיוחד עם תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים.

 

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט