אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

מה עושים לפני שיפוץ

לפני שיפוץ

 

להלן מספר דברים שצריכים תשומת לב שלכם לפני שיפוץ הדירה שלכם.

הזמן לשפץ: כמובן שאתם יכולים לשפץ בכל זמן שתרצו. אבל מומלץ לקחת קצת זמן ולחשוב מתי הזמן הכי מתאים לכם לשיפוץ. למשל, עדיף לשפץ כשאתם יכולים לקחת חופשה  מהעבודה, או כשאתם תהיו פחות עמוסים ממטלות שונות. מה  הזמן המתאים לשיפוץ מבחינת הילדים? עוד שיקול הוא האם אתם יכולים לשפץ במשך החורף? פחות נוח. אבל אפשר לקבל מחירים יותר טובים מקבלנים בחורף מפני שאז פחות לחוץ בענף השיפוצים.

 

האם להיות בבית בזמן השיפוץ? או לשכור דירה קרובה לתקופת השיפוץ? להיות בבית במשך שיפוץ הוא דבר לא קל כלל. אבק, בלגן רעש אי נוחות. כמו כן כל הרהיטים ושאר החפצים בבית צריכים הגנה מפניי אבק ולכלוך. או לפעמים כדאי פשוט לארוז ולהעביר למקום אחסון לא בדירה למשך תקופת השיפוץ.

אם החלטתם שאתם נשארים בדירה לתקופת השיפוץ, כדאי להכין את המשפחה לסדרי מגורים שונים קצת. הקבלן והעובדים שלו יצטרכו מקום לאכול ולשבת למנוחה. הסלון החדש שלכם אולי לא יהיה המקום האידיאלי מבחינתכם למטרה זו. הקציעו להם מקום צנוע במרפסת או מקום מתאים אחר לשימוש זה. כמובן דברי ערך שלכם-אתם דואגים לסגור במקום שלא תהיה אליו גישה בזמן שזרים מסתובבים בדירתכם.  כמו כן, כדאי ללהקצות שירותים אחד רק לעובדים. כך שלא יכנסו לכם למקומות הפרטיים שלכם.

כדאי גם לתת לעובדי הקבלן מקום קטן בו הם יכולים להחליף בגדים ללא כניסה לחדרי שינה או למקומות שאתם מעדיפים שלא יכנסו לכם לשם.

לסיכום, לפני שיפוץ כדאי לשבת קצת עם עצמכם ולחשוב מה ואיך לבצע את השיפוץ בדרך יעילה מהירה נקיה וללא מכשולים. תהליך שיהיה נוח לכם ולבני משפחתכם. עם הכנה לשמירה על החפצים שלכם בבית ועל הפרטיות שלכם.

ביוסף בניה ושיפוצים, אנחנו חברה מקצועית ואמינה שמבצעת שדרוג מבנים, שיפוץ דירות ומשרדים, איטום ועבודות נגרות ואלומניום. סגירת מרפסות גבס צבע חשמל ואינסטלציה. הכל לפי תו תקן ישראלי. אמינות ואיכות הם כללי יסוד אצלנו.

והכל אנחנו מבצעים במחירים הטובים בארץ!!

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט