אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

חיפוי קרמיקה באמבטיה

כאשר אנו רוצים לחפות את קירות האמבטיה שלנו, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להסיר את הקרמיקה שנמצאת כעט על הקיר. משימה קשה ומאובקת. שכן צריך להסיר את הקרמיקה בלי להרוס את הקיר, שבדרך כלל בנוי מבלוק לא עבה. בלי לעשות חורים גדולים בקיר ובלי להשאיר שום שארית של קרמיקה ישנה על הקיר.

חיפוי קרמיקה חדש באמבטיה מעניק מראה חדש וצעיר לחדר האמבטיה שלנו. חדר האמבטיה הוא מקום נינוח, פרטי, משרה שלווה ומפנק. לכן כדאי ומשתלם להשקיע מחשבה וקצת כסף בתכנון ובצוע פרויקט של חיפוי קרמיקה חדשה באמבטיה.

מספר דברים שצריך וכדאי לדעת בעבודות חיפוי קרמיקה באמבטי:

  1. חובה להסיר את כל הקרמיקה הישנה שנמצאת על הקיר כעט. הדבקה על קרמיקה ישנה היא לא חזקה, לא אסטתית ותייצר מדרגה עבה בסוף גובה החיפוי.
  2. לאחר שמסירים את הקרמיקה, חובה לבצע איטום על הקירות שאליהם יגיעו מים. יש לבצע את האיטום עם איש מקצוע שיודע ליישם את החומר המתאים לעבודה הנכונה ובצורה הנכונה. איטום הוא שלב קריטי בשיפוץ וחיפוי אמבטיה.
  3. איטום על הקירות שסובבים את המקלחון חייב להיות לפחות בשתי שכבות ובבדיקה קפדנית שאין אפילו מקום זעיר שלא אטום.
  4. אפשר ליישם קרמיקה חלקה עם קרמיקה דוגמאות. או פס קרום בין האריחים. האפשרויות הם אין סופיות. כדאי לא למהר ולבחור היטב את הסגנון, הצבעים והמראה הכללי שאנחנו אוהבים ושעושה לנו טוב.
  5. כדאי לבחור איש מקצוע מעולה לביצוע עבודה כזאת. לבדוק על עבודות אחרות שעשה. אנחנו רוצים לראות בסוף העבודה קירות חלקים עם שורות ישרות בין האריחים.
  6. יש לוודא שמנקים את האריחים מדבק קרמיקה מיד עם הדבקתם. דבק קרמיקה שמתייבש, קשה מאוד להסרה.
  7. תשומת לב יתרה כדאי לתת לצורת יישום הרובה. או מילוי המישקים שבין האריחים. רובה אחידה וחלקה משווה לכל העבודה מראה חלק מקצועי ויוקרתי. בזמן שרובה שלא חלקה לחלוטין משווה לחיפוי מראה שבור וחובבני.
  8. בהצלחה!

אנחנו ב יוסף בניה ושיפוצים מתחמים בשיפוץ בתים ושיפוץ חדרי שירותים. תשומת לב יתרה אנו נותנים לפרטים הקטנים, ולעבודה שתעשה לפי כל התקנים. נשמח לשמוע ממכם. WWW.YOSEPH.CO.IL   טל. 0586680000

חיפוי קרמיקה באמבטיה

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט