אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

גבס שיפוצים

 

עבודות בגבס ושיפוצים

עבודות בגבס הפכו בשנים האחרונות להיות יותר ויותר חלק בלתי נפרד מפרויקטים בבניה ושיפוצים.

עבודות בגבס הם פופולאריות בגלל העלות היחסית נמוכה, רמת לכלוך נמוכה בעבודה, (אבק, פסולת בניין) מהירות העבודה, האפשרות לשינוי חלוקה פנימית קלה כשמדובר בקירות גבס והנוחות הכללית שהם מספקים.

השימושים השונים בגבס כוללים קירות, הנמכת תקרה, עיצוב בגבס, חיפוי קירות ועוד.

קירות גבס- השימוש העיקרי בגבס הוא לבניית מחיצות פנים. לבית או למשרדים. לבניית קירות אלו משתמשים בקונסטרוקציה העשויה ממסלול וניצב שמחוברים יחדיו ליצירת תשתית ללוחות הגבס. לוחות הגבס יהיו מורכבים על שני צדי תשתית זאת. בין לוח גבס מצד אחד ללוח גבס מצד השני של התשתית לקיר, מחברים חומר מבודד הנקרא צמר זכוכית. שמשמש גם לבידוד אקוסטי וגם לבידוד תרמי. תשתית המתכת ממסלול וניצב בנויה ממסגרת של מסלולים וחיזוק של ניצבים כל 60 סנטימטר. כשהתשתית היא עבור חדר רטוב (שירותים) חיזוק הניצבים יבוא כל 40 סנטימטר. הערה: בחדר רטוב יש להשתמש בלוחות גבס בצבע ירוק. לוחות גבס בצבע ירוק מיועדים לחדרים עם לחות גבוה.

 

הנמכת תקרות – יש מספר סוגים של תקרות גבס בעבודות גבס ב שיפוצים. למשל, כשיש צורך לחפות תקרה קיימת שצריכה שדרוג מראה, או תקרה עם  צנרת או דברים אחרים שצריכים להסתיר. בניית תקרת גבס  על מנת להטביע בה גופי תאורה  לקבל מראה חדשני לחדר או למשרד. או בניית תקרה מסיבות אקוסטיות, להנמיך או למנוע רעש שבא מקומה מעל. (בניית תקרה על מנת להנמיך רעש שבה מהקומה מעל, נדרש לדחוס חומר מבודד בין תקרת הגבס החדשה ובין התקרה המקורית. כשבניית תקרת הגבס היא מסיבות אקוסטיות בחלל המשופץ עצמו, (הבית או המשרד) יש להשתמש בלוחות גבס אקוסטיים מחוררים. (עולים הרבה יותר מלוחות גבס רגילים).

עיצוב בגבס

מסגרות למסכי טלוויזיה, ספריות מעוצבות מגבס (אפשרות להוספת תאורה, דלתות זכוכית, בריקים ועוד) מסגרות מסביב לסלון עבור גופי תאורה נסתרת, קירות עם שילוב תחריט לתאורה בתוך הקיר, מדפים מגבס ועוד אין סוף דברים ורעיונות שניתן לבצע בשימוש בגבס.

חיפוי קיר בגבס

לפעמים יש צורך לחפות קירות בלוחות גבס. למשל, כשהקיר שצריך שיפוץ הוא במצב גרוע במיוחד. סדקים חורים וכו'. ניתן לחפות אותו בלוח גבס בקלות ובהרבה פחות עבודה משיקום הקיר הקיים. או למשל כשיש צורך ליצור בידוד על קיר חיצוני קיים שנבנה ללא בידוד. ניתן לחפות את הקיר בלוח מבודד ועליו לוח גבס. מהיר וזול.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

יוסף בניה ושיפוצים מתמחים בכל עבודות הגבס ושיפוץ כללים. 

העבודה היא במחירים הטובים ביותר, על פי לוח זמנים ובפתיחות מלאה. 

נשמח להיות לשרותכם!

 

 

 

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט