אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

אלומיניום-חלונות ודלתות בשיפוץ הבית

 אלומיניום לשיפוץ הבית

עוד פרט בשיפוץ הבית, ובין היקרים שבהם הם חלונות דלתות ועוד פרטים העשויים מאלומיניום.

כשחושבים ומתכננים איזה מוצרי אלומיניום לשיפוץ הבית יכנסו לתכנית השיפוץ, מתחילים אם הגדרות של מה אנחנו באמרת רוצים איך שהחלונות או הדלתות שלנו יראו. שיתוף מעצבת פנים בתהליך זה יכול לעזור לנו הרבה. ניתן כמובן לקבוע פגישת יעוץ חינמי עם חברות מובילות בשיווק אלומיניום. פגישת יעוץ עם חברה איכותית וידועה בתחום אלומיניום.

כמה מהחברות המובילות בארץ בתחום האלומיניום הם קליל, שרמר ואקסטל. מוצרי האלומיניום של חברות אלו נושאות תו תקן ישראלי.  המעלה ברכישה בחברה שמוצריה נושאים תו תקן, הם בעיקר שתקבלו מוצר איכותי שיעמוד במשימות שאנחנו מצפים ממנו. כמו שהחלון לא יעביר נזילות ביום גשום, שלא יהיו שריקות רוח, שיראה יפה ושיהיה ללא בעיות לאורח זמן, שיעמוד בתקן הנדרש בבחינת בידוד טרמי, ושיהיה בעל תכונות אקוסטיות הנצרכות.  ישנם יבואנים כמובן של מוצרי אלומיניום, אבל כדאי להיות זהיר ולבדוק היטב את איכות המוצרים ולבדוק עם אלו שכבר קנו אם הם שבעי רצון מהמוצר.

ישנם עוד מוצרי אלומיניום, למשל, לסגירת מרפסות, להרחבת מבנים, גגות נפתחים מאלומיניום או משילוב אלומיניום וזכוכית שנפתחים על ידי מנגנון   ידני או עם מנוע חשמלי ושלט.

ישנם בשוק מוצרי אלומיניום יוקרתיים שעולים המון, אבל נותנים הרגשה של מקום מגורים יוקרתי במיוחד. יש אלומיניום שנקרא "בלגי" שגם הוא לא זול אבל נותן הרגשה של בית מעוצב בהרגשה אירופאית. ואפשר לקבל פרופילים בכל צבע שתרצו.

ישנם סוגים שונים של גופי חלון מאלומיניום. למשל, חלון עם צירים, חלון עם כנפי הזזה, חלון שנקרא "קיפ" שנפתח בחלקו העליון כלפי פנים החדר והצירים הם בתחתית חלון זה, חלון עם פתיחה כלפי מעלה, כך שכנף החלון עולה כלפי מעלה בעזרת מנגנון קפיץ, ועוד.

לסיכום. השלב הראשון בקבלת החלטות על סוג החלונות שתבחרו עבורכם הוא תכנון והגדרת רצונות וצרכים שלכם. השלב הבא הוא ייעוץ עם גורמים מקצועיים. כגון חברות מובילות בתחום האלומיניום, מעצבים או אדריכלים על מנת לדעת מה חדש בשוק ומה זמין עבורכם בהתאמה למטרות שלכם. השלב הבא הוא בחירת מתקין אלומיניום שייצר את המוצר שבחרתם ויתקין אותו במחיר טוב באיכות מעולה ובזמן.

WWW.YOSEPH.CO.IL     

אנחנו מתמחים במכלול תחומי השיפוצים מקונספט ועד פרטי גמר ברמה גבוהה במיוחד.

המחירים שלנו הם מהזולים בארץ.

ליצירת קשר: 0586680000

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט