אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

איך מוצאים קבלן שיפוצים טוב

אם פעם חוויתם שיפוץ בבית, קרוב לוודאי שתסכימו שזה אחת החוויות המתישות והמסובכות שעברתם. שיפוץ בית לוקח זמן השקעה מרובה וגם הופך את הבית לאתר בניה מאובק. בתהליך שיפוץ בית כדאי מאוד שיהיה לכם קבלן שיפוצים טוב.

 הגם שקרוב לוודאי אתם יכולים לעשות  הרבה ממה שקבלן שיפוצים יכול לעשות, כגון לצבוע את הקירות בצורה מניחה את הדעת, להחליף גופי תאורה ועוד מספר דברים. לשיפוץ כללי כדאי לקחת קבלן שיפוצים טוב שיארגן את העבודה ויבצע את כל העבודות, גם הקשות. בצורה הטובה ביותר, בהקפדה מחמירה על הפינישים, בזמן, ובמחיר הוגן.

להלן מספר קווים מנחים איך לחפש ולמצוא קבלן שיפוצים טוב:

  1. קבלן שלמעשה ישלים את העבודה בזמן המוסכם. חפשו קבלן עם מוניטין שהוא מקבל עבודה ומבצע אותה עד תום, ובזמן המוערך לכך.
  2. אם צריך לצלצל לקבלן מספר פעמים על מנת שהוא למעשה ישלח לכם את הצעת המחיר שלו עבור העבודה שלכם- הוא לא הקבלן שאתם רוצים. חפשו מישהו אחר.
  3. קבלו המלצות, לפחות 3. קראו חוות דעת על הקבלן. בקשו תמונות של עבודות שהקבלן ביצע בעבר. לא לפחד לשאול הרבה שאלות. את כל זה ניתן לעשות בטלפון לפני שהקבלן אפילו מגיע אליכם לראות את העבודה.
  4. לא לקחת בהכרח את הקבלן עם ההצעה הנמוכה ביותר. יתכן שהוא פשוט לא יודע להעריך את העבודה נכון. או אולי הוא צריך כסף ודחוף.
  5. אם הקבלן תפוס לכמה שבועות הבאים, סביר להניח שהוא קבלן טוב. וכדאי לשקול אם לחכות לו.
  6. לא לרוץ לשלם לקבלן דמי קדימה לפני שקוראים עליו חוות דעת ולדבר עם ממליצים. וכמובן לקבוע תשלומים לפי ההתקדמות בעבודה.
  7. גם עם קבלן מצוין, עמדו על הסכם כתוב שבו כל הפרטים שאתם יכולים לחשוב עליהם כתובים.
  8. לאחר שבחרתם בקבלן, והעבודות התחילו, בדקו מה הקבלן עושה ואיך הוא מתקדם לעיתים תכופות. קרוב לוודאי שתמיד יהיו לכם תיקונים, שינויים קטנים, ותוספות בהליך השיפוץ שרואים רק כשאתם בשטח ורואים את התקדמות העבודה בזמן אמת.

אנחנו ב"יוסף בניה ושיפוצים" מתמחים בכל עבודות השיפוצים במודיעין וירושלים. מקפידים על הפרטים הקטנים ופיניש מושלם. אמון ושביעות רצון הלקוחות הם אצלנו ערך עליון. 

 איך מוצאים קבלן שיפוצים טוב

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט