אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ
התקשר עכשיו! 052-4827400

איך לחסוך על שיפוץ הבית

להיכנס להוצאות גדולות מדי לאחר שהתחלנו לשפץ, הוא דבר שכיח. עצה טובה היא להקצות סכום של כעשרים אחוז מהסכום המתוכנן להוצאות השיפוץ לתוספות לא צפיות. ולמחוק את המילים "אם כבר אז כבר".

 חובה לחפש קבלן עם המלצות טובות, ולבדוק אותן לפני שסוגרים אתו.

החשוב ביותר, דבר שהוא ללא עלות, הוא לתכנן. להשתדל לרשום ולהתייחס לכל פרט קטן.

ניתן בהחלט לקבל את בית החלומות שאתם חולמים עליו במחיר סביר ומבלי לוותר על דברים חשובים לכם ומבלי להסכים לקבל דברים או עבודה באיכות ירודה. בתכנון נכון ובמחשבה תחילה ניתן להגיע לבית חלומות במחיר סביר ובהחלט ברמה גבוהה.

להלן מספר רעיונות שיתכן ויתנו לכם קצה חוט על תכנון השיפוץ.

  1. נסו למכור דברים שלא ממש הכרחיים בבית. רהיטים ישנים, כלי נגינה שלא מנגנים עליהם, ועוד. פעולה זאת גם תכניס מספר שקלים לכיסכם, ויותר מקום בדירתכם.
  2. אם הייתם רוצים חלון בשירותים שלכם, ואין כזה, ניתן להתקין גופי תאורה עם נורות לד שצורכות מעט חשמל ויכולים לתת אור רב במספר גוונים.
  3. אם יש עבודות הריסה בבית לעשות, אתם בהחלט יכולים לעשות חלק מהם בעצמכם, דבר זה יחסוך לכם זמן וכסף.
  4. שאלו את הקבלן אם יש לו שאריות משיפוצים אחרים שאפשר לקנות ממנו במחיר מוזל. כגון, אריחים, צבע, לוחות גבס וכו'.
  5. במקום לשלם לאדריכל או מעצבת פנים תשלום מלא על תכנון, עצוב וליווי השיפוץ, דבר לא זול בהחלט, אפשר לשלם לאנשי מקצוע אלו תשלום חד פעמי על ביקור בדירה והתייעצות חד פעמית עם כמה שרטוטי פתרונות אפשריים המתאימים למטרות השיפוץ שבו אתם חפצים. שרטוטים אלו ניתן להעביר לקבלן טוב שכבר ידע היטב איך להפוך אותם לתוצאות בשטח.
  6. חכו עם השיפוץ לזמן שבו הקבלן צריך עבודה, למשל באמצע החורף. להביא קבלן בתקופת הקיץ או לפני פסח יעלה יותר.
  7. השתדלו לא להחליף את מיקום האסלה, זה בחירה יקרה. אבל אם חייבים, נצלו הזדמנות זו להחלפה כללית של הצנרת. בסופו של דבר זה משתלם.
  8. חפשו דברים מתצוגה או עם פגם קטן ולא נראה. לפעמים זה מדף קטן שחסר בארון. פריטים אלו הם בדרך כלל איכותיים, ואפשר לקבל אותם במחיר מצחיק.
  9. בהצלחה!
להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט