אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

תכנית אדריכל תכנית מעצבת

תכנית אדריכל מעצבת פנים

 

לפני שיפוץ דירה או שיפוץ משרד חובה שתהיה תכנית אדריכל או תכנית מעצבת פנים המפרטת את השיפוץ.  שרטוטי התכנית תשקף את התוצאה המתוכנת העתידית של הדירה או המשרד אחרי שיפוץ.

 תכנית אדריכל או תכנית מעצבת פנים  לשיפוץ עתידי תכיל תכנית מפורטת של עיצוב הבית או המשרד. כגון פירוט מידע על הקירות שאמורים להיהרס, ומידע על  קירות חדשים שיבנו. כמובן עם המידות המדויקות לכל הליך. לרוב האדריכלים ומעצבי הפנים יש תכנית מחשב תלת ממד אשר תאפשר לכם לראות איך הדירה או המשרד יראו אחרי השיפוץ.

השלב הראשון הוא למצוא ולבחור באדריכל או מעצבת פנים. וכדאי להשקיע הרבה מאוד במציאת בעל מקצוע מוכשר עם המון המלצות. כי מה שיוצא מתחת ידם של האדריכל או המעצבת, הוא זה מה שיהיה היכן שתגורו או תעבדו לאורך זמן לאחר שהשיפוץ יושלם. לאחר שהחלטתם על בעל מקצוע לשביעות רצונכם, הגיע הזמן לשבת עם המעצב- אדריכל ולהתחיל לעבוד. השלב הראשון הוא להגדיר בברור מה אתם רוצים באמת מהבית / המשרד המיועד לשיפוץ?  שאלות אפשריות שתישאלו הן: בישול הוא דבר שאתם משקיעים בו? אם כן, יש להשקיע במטבח נוח יעיל ובטוח. שיהיה כיף לעבוד בו. האם יש ילדים קטנים? אם כן, האם לתכנן פינת משחקים בדירה עבורם?

מספר פרטים טכניים על יצירת תכנית אדריכל לשיפוץ

מדידת המקום אותו רוצים לשפץ.  שלב זה יעשה על ידי המעצבת. אם הבית או המשרד הם מקום קצת מורכב, עם הרבה פינות שהם לא 90 מעלות, כדאי להזמין חברת מדידות מקצועית. מדידה מדויקת היא חובה לפני שיפוץ איכותי.

לאחר המדידה, יבוא השרטוט הראשוני של תכנית השיפוץ. בדרך כלל, המעצבת / אדריכלית תגיש לכם שלוש אופציות לבחירה. לאחר שבחרתם באופציה אחת, ניתן לשפר אותה לפי צורכיכם. על התכנית הסופית יגיש לכם האדריכל או המעצבת עוד תכניות המשלימות את השרטוט הראשוני. כגון, תכנית אינסטלציה, תכנית חשמל, תכנית רהיטים תכנית אלומיניום שכוללת גודל חלונות ופתחי דלתות.

WWW.YOSEPH.CO.IL 

טל. 0586680000 

יוסף בניה ושיפוצים היא חברה ותיקה ואמינה בבניה ושיפוצים.

אמינות ואיכות הם כללי יסוד בחברתנו.

העבודות שאנחנו מבצעים הם באיכות גבוהה ובמחיר מפתיע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט