אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

תכנון הזמן הטוב ביותר לבצע שיפוץ בבית

יש אנשים שעבורם הקיץ הוא זמן ללכת לים, לעשות על האש וטיולים. אבל לאלו שבבעלותם יש דירות ובתים הקיץ הוא הזמן המתאים לבצע סדרת  שיפוצים ושדרוגים לנכסים שיש להם. שיפוצים שעושים את הבית יותר נעים למגורים ומעלים את ערך הנכס. צריך לדעת שלא כל פרויקט שיפוץ בהכרח צריך לעלות הרבה כסף, ישנם דברים רבים שבמעט השקעה מניבים תועלת מרובה. לא כל שיפוץ שמתאים לאחד מתאים לכל אחד. לכן צריך לחשוב היטב באיזה דברים לבחור לשפץ ולשדרג.

אז מתי הכי כדאי לשפץ?  הדברים שאתם צריכים לחשוב עליהם בעיקר הם: א. כמה שאתם חושבים שהשיפוץ יעלה, תיקחו בחשבון שיתכן מאוד שזה יעלה בדיוק כפול. ככה זה בשיפוצים. יוצאים תמיד דברים חדשים. אם אין את כל הכסף עכשיו, אז כדאי להתרכז על דברים וחלקים יותר קטנים בשיפוץ ולבצע אותם תחילה. ב. האם השיפוץ הזה מעלה את ערך הנכס שלנו? ג. האם צריך חברת שיפוצים לבצע את העבודה או אנחנו יכולים לבצע זאת לבד?

מספר הצעות לשדרוג הבית

  1. מזגנים. ישנם מזגנים חדשים וזולים מאוד היום בשוק. שקטים כמעט לחלוטין ועושים עבודת קודש. אם המזגן העכשווי שלכם לוקח הרבה חשמל ועושה טיפה רעש, כדאי לחשוב על מזגן חדש. כדאי גם להתקין מספר מאוורים בבית. הם עוזרים לזרימת אוויר בבית וגורמים לחסכון בעלויות המיזוג.
  2. חלונות. כדאי מאוד להחליף חלונות לחלונות איכותיים בעלי יכולת בידוד גבוהה. מהלך זה גם יעלה מאוד את ערך הבית וגם יחסוך לכם מאוד בעלויות המיזוג בבית, יגן עליכם מחום ולחות וגם תיהנו מחלונות חדשים ונאים.
  3. צבע. זה בין הדברים הפשוטים והזולים יותר בשיפוצים. נסו זאת בעצמכם. אפשר לקבל תוצאות נהדרות עם קצת דמיון.

ישנם כמובן עוד הרבה מאוד דברים ורעיונות לחשוב ולבצע. הצענו כאן את הדברים שלדעתנו יביאו לכם גם החזר גבוה על ההשקעה וגם ינעימו לכם את הזמן בבית. בהצלחה!

יוסף בניה ושיפוצים, חברה ותיקה לשיפוצים שחרטה על דגלה ערכים של בניית אמון וסיפוק מלא של רצון וצרכי הלקוח.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט