אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

תוספת בניה שיפוצים של הבית

 

 

תוספת בניה שיפוצים של הבית

כשמרגישים שהשטח בבית או במשרד  לא מספיק לנו, או בגלל שהמשפחה ברוך ה' גדלה, או שהעברנו את המשרד שלנו לתוך הבית, או שאנחנו פשוט רוצים יותר מרחב בדירה, זה הזמן לבדוק מה עושים בקשר לתוספת בניה לדירה או בית שלנו.

תוספת בניה דורשת היתר בניה.  היתר לתוספת בניה יינתן בתנאים הבאים: או כשקיימות זכויות בניה שלא נוצלו עדיין בבניין. או כאשר אנחנו מגישים בקשה לשינוי  תב"ע (תכנית בניין עיר) ובאישור בקשה זו, יתכן ויוסיפו זכויות בניה שנוכל לנצל. או כשאנחנו מבקשים לשנות ייעוד של שטח כל שהוא בנכס שלנו כגון סגירת חניה פתוחה, הפיכת מחסן ליחידת דיור ועוד.

הדבר הראשון שאתם אמורים לעשות כשהחלטתם על ביצוע תוספת בניה, הוא למצוא אדריכל אמין שמתמחה בתוספות בניה. בקשו המלצות וכתובות היכן האדריכל ביצע תהליך לתוספת בניה,ולמעשה קיבל אישורים על תוספות בניה. לאחר שבחרתם באדריכל, בקשו ממנו לבדוק את הזכויות בעירייה ומה ניתן לבקש במסגרת הזכויות הקיימות. או אם אין מספיק זכויות אם כדאי להגיש בקשה לשינוי תב"ע. ושיפרט לכם את כל העלויות שבאים עם כל תהליך.

עוד דרך לתוספת בניה היא להגיש בקשה להוספת חדר מ"מד לבניין.

כדאי לדעת שלבקשה לתוספת בניה, צריך לצרף מפת מדידה עדכנית של הנכס (שנעשתה פחות מ 6 חודשים מזמן הגשת הבקשה להיתר).לביצוע מדידה עדכנית, נדרש מודד מוסמך שיבצע את המדידה.

עוד עלות שחייבים לחשב היא עלות מהנדס שיגיש את הקונסטרוקציה של תכנית הבניה המתוכננת.

צריך לקחת בחשבון שבהגשת הבקשה להיתר לתוספת בניה ישנם עוד עלויות רבות. כמו למשל היטל השבחה, אגרות בניה וזאת בתוספת לעלויות של האדריכל המהנדס והמודד. ויש כמובן אחר כך את הקבלן שיבצע את עבודת תוספת הבניה. כל ההוצאות הללו הם כטיפה בים לעומת המוצר הסופי שאתם תקבלו שזה דירה יותר מרווחת עם שווי שוק גבוה בהרבה מהדירה המקורית. בהצלחה!

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

חברת יוסף בניה ושיפוצים היא חברת בניה ותיקה ואמינה המתמחה בכל סוגי השיפוצים ותוספות בניה.

אמינות ואחריות מלאה היא כללי יסוד בחברתנו.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט