אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

שיפוץ המטבח

שיפוץ המטבח

המטבח, מקום בו אנו מבלים את רוב זמננו, הוא אחד הדברים החשובים ביותר בשיפוץ כללי של הבית. מי שיבצע את המדידות, תכנון, יצור והתקנת המטבח לא יהיה הקבלן אלא נגר או חברת מטבחים שמתמחה במטבחים. שיפוץ המטבח דורש  תכנון יסודי ומחושב היטב. כדי שיהיה לכם לא רק מטבח יפה אלא גם נוח, יעיל, בטוח ופוקציונלי. אחד הדברים הפופולאריים שעושים משפצים היום  הוא לחבר חלל סלון עם חלל מטבח על מנת ליצור חלל גדול אחד שנותן תחושת מקום גדול יותר.

שיפוץ המטבח דורש ידע טכני וכשרון תכנון. איך ומי יתכנן את מטבחנו? אם לקחתם מעצבת פנים היא גם תשמח לעצב לכם מטבח יפה ונוח. במקרה שאתם מעצבים בעצמכם את הבית מחדש, אבל בעיצוב ושיפוץ המטבח אתם מעדיפים קצת עזרה מאדם מקצועי ומנוסה בעיצוב מטבחים, חנות המטבחים שממנה אתם רוצים לרכוש את המטבח החדש שלכם מעסיקה מעצבת מטבחים. באייקאה למשל, יושב צוות מעצבים מנוסה שעוזר ללקוחות בעיצוב ורכישת מטבח מתאים. ניתן כמובן לרכוש מחנויות מטבחים יוקרתיות בהוצאה כספית לא מבוטלת. כדאי לחשוב פעמיים אם שווה להוציא ים של כסף על מטבח שנקרא "יוקרתי". עוד אופציה היא פשוט נגר שמייצר מטבחים. המחיר כאן גם לא זול כלל. וקחו בחשבון כמה שבועות להובלה והתקנת המטבח החדש. קחו בחשבון שהתקנת מטבח כולל כמה ספקים. ספק מטבחים, ספק שיש, ספק כיור וברזים, רכישת קרמיקה, רצף לקרמיקה על השיש, ואינסטלטור. תאום בין כל אלו הוא הכרחי.

מומלץ לרכוש את המטבח בהתחלת תהליך שיפוץ המטבח. וכן את כל הנצרך להשלמת המטבח כפי שהוסבר לעיל, קרמיקה שיש כיור וכו'. כל הדברים הללו לוקחים זמן להשלים. ולכן חובה לדאוג לכך שהכל מוזמן כבר בהתחלת התהליך.

החומרים מהם  עשויים ארונות המטבח מגוונים. סוגים שונים של סנדויץ, ו Mdf   

שפירושו MEDIUM DENSITY FIBERBOARD  לוח עץ שעשוי מנסורת ומשמש כבסיס מצוין להדבקת פורמייקה. ניתן כמובן גם לצבוע בתנור דלתות לארונות מטבח.

השיש למטבח, נרכש בנפרד. השיש הפופולארי בארץ הוא שיש קיסר. שבא באין ספור צבעים. אפשר גם ללכת על התקנת  אבן טבעית  שהיא יותר יקרה. ישנם גם יציקות מחומרים סינתטיים שנותנים משטח חלק ומחובר של שיש וכיור.

אחרון חביב, בחירת הפרזול לארונות המטבח. ממסילות עם טריקה שקטה ועד למזווה נשלף ופרזול לסידור מגירות. אפשר ממש להתפנק עם פרזול מתקדם. (ולא זול)

 

כדאי להיכנס לאתר חברת הפרזול  בלום. WWW.BLURAN.CO.IL

 

יוסף בניה ושיפוצים היא חברת שיפוצים ותיקה ומנוסה. אנחנו מתמחים בכלל סוגי השיפוצים ובאספקת מטבחים ברמה גבוהה ובמחירים שמביסה כל תחרות.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

 

 

להצעת מחיר אטרקטיבית
מאמרים נוספים:
מעבר לכתבה

בניה קלה מחירים

בניה קלה מחירים, שיטות, חומריםאם אתם עומדים לפני שיפוץ שכולל תוספת חדר על הגג או כל בניה על הגג, או בניית (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

סדקים בקיר הבית הגורמים לרטיבות

  סדקים בקיר הבית הגורמים לרטיבות סדקים בקיר הבית הם תופעה לא נדירה. תופעה זו נותנת הרגשה של בניין שלא נבנה כהלכה, עם (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

איטום אמבטיה ומקלחונים איטום אמבטיה איטום מקלחונים לפי התקן הוא דבר אולי החשוב ביותר בשיפוץ הוא חלק חשוב בשיפוץ. כל סדק וגם הקטן ביותר ברצפת המקלחת יכול להיות סיבה לכאבי ראש והוצאות לא קטנות. השלב הראשון בתהליך יצירת איטום אמבטיה ומקלחונים איכותי הוא יצירת רולקות מסביב לחדר הרטוב. לאחר מכן איטום החדר בחומרים תיקנים ריצוף ורובה. עבודות איטום איכותית ותקנית בחדר אמבטיה או באזור המקלחון חשובה מאוד. להלן השלבים בעבודת איטום תקנית. השלב הראשון- פירוק פינוי הריצוף שעל ריצפת חדר האמבטיה. השלב הבא הוא לפנות את כל החול שנמצא תחת האריחים שפונו עד הבטון. טוב נעשה אם נקלף איטום ישן רופף. כעט, נראה אם קיימות רולקות מסביב לחדר האמבטיה או סביב היכן שהמקלחון יעמוד. ואם אין רולקות, חשוב מאוד שנדאג שיהיו רולקות מסביב. רולקות מבטלות את הזווית שבין הקיר לרצפה ומונעות ממים להתהוות שם. עוד שיטה למניעת חדירת מים בזווית שבין הקיר לרצפה היא שימוש בסרט שצפה ומודבק חציו על הקיר וחציו על הרצפה ובכך מונע מחדירת מים או רטיבות לפינות. איטום חדר אמבטיה מחייב להגן על צנרת מים שנמצאת בחדר. אם יש רווח בין הצינור לרצפה חייבים "לרפד" את הצינור בבטון, כך שיישב על משהו סולידי. בשלב הסופי לפני יישום החומר הבצע את האיטום, יש להחליק את הבטון. כך שלא יהיו פינות חדות אשר יכולים "לקרוע" את שכבת האיטום. לכן חשוב מאוד לבצע החלקה של השטח לפני יישום החומר האוטם. לאחר ביצוע עבודות האיטום באמבטיה, בא השלב האחרון. שלב המבחן אם עשינו את העבודה כראוי. שלב זה נקרא "הצפה". בו נאטום את הניקוז ונמלא את האמבטיה במים בגובה כמה סנטימטר , וזאת ל 72 שעות. לאחר זמן זה נבדוק אם ישנה רטיבות כלשהיא שעוברת את שכבת האיטום שביצענו. WWW.YOSEPH.CO.IL טל.0586680000 יוסף איטום ושיפוצים הנה חברה שברשותה רישיון אוטם מורשה. חברה שמתמחה באיטום, ומתמחה בשיפוצים. אצלנו הדגש הוא על הפרטים הקטנים, על פיניש מושלם ועל שביעות רצון הלקוח.

להמשך קריאה >

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט