אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

שיפוץ היתר בניה

שיפוץ יסודי דורש היתר בניה בדרך כלל. שיפוץ יסודי שכולל תוספות בניה, תוספת מרפסת, סגירת מרפסת וכדומה דורש שיהיה היתר בניה בתוקף.

שיפוץ פנימי לא מחייב בהוצאת היתרי בניה.  היתרי בניה נחוצים כשיש השפעה על שינוי חיצוני למבנה. כגון תוספת גובה. תוספת בניה לבניין קיים. בקשה לשנות יעוד כגון מחסן שרוצים להפוך ליחידת דיור וכדומה.

איזה קבלן יבצע את העבודות?

לשאול חברים או מכרים. חובה ללכת ולראות עבודות שבוצעו על ידי הקבלן שאתם חושבים לקחת לעשות את עבודות השיפוץ. אם לקחתם אדריכל או מעצבת פנים, אפשר לבקש מהם המלצות על קבלן מתאים שהוכיח יכולת לבצע את עבודות השיפוץ שאנחנו עומדים לבצע. בחירת קבלן איכותי, שיבצע את העבודה ברמה גבוהה ובזמן היא אולי ההחלטה הכי חשובה בתהליך ביצוע השיפוץ. אם יש לכם אדריכל או מעצבת כדאי שגם הם ישוחחו עם הקבלן על האספקטים המקצועיים של הפרויקט ולדווח לכם מה הם חושבים על הקבלן.

חתימת הסכם עם קבלן

הכינו הסכם מול הקבלן שכולל הצהרה מהקבלן שיש לו את הניסיון והמקצועיות והאמצעים לבצע את השיפוץ. פרוט מדויק של עבודת השיפוץ. מה בדיוק צריך לעשות. מי יספק את החומר לעבודה. האם קרמיקה וכלים סניטאריים כלולים בהצעת המחיר?  כמו כן, לוח זמנים לבצוע העבודות, כדי שהקבלן לא ימרח לכם ויבצע עבודות אחרות במקום לגמור את העבודה שלכם. לדאוג לסעיף בהסכם שמורה על תשלומים לקבלן לפי התקדמות העבודות. חשוב לדרוש מהקבלן ביטוח. ולדאוג להחתים את חברת הביטוח שלו לפני שהוא מתחיל לעבוד. להוסיף לסעיף שמורה מתי אתם יכולים לבטל את הסכם השיפוץ. במקרה שהקבלן הוא חברה בע"מ, להחתים אותו על ערבות אישית.

לסיכום, בחירת קבלן נכון לעבודות שאתם צריכים היא אולי הבחירה החשובה ביותר בשיפוץ. יש לדאוג להיתרי בניה כשצריך. וכמובן לבטח את עצמנו עם הסכם מול הקבלן שיבטח אותנו משפטית שנקבל את התמורה שעליה אנחנו משלמים במיטב כספינו ובזמן.

אנחנו ביוסף בניה ושיפוצים נהנים מהמלצות חמות של לקוחות. פתיחות אמינות ומקצועיות הם מורה הדרך שלנו.

נשמח לשמוע ממכם.

WWW.YOSEPH.CO.IL      טל. 0586680000

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט