אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

שיפוץ דירה מה סדר העבודות

 

 

 

שיפוץ דירה, מה הסדר של העבודות

הריסה ופינוי

בשיפוץ דירה מתחילים בפירוק הדברים שניתן לפרק בקלות כגון, חלונות, דלתות, ארונות מטבח, השיש, ארונות קיר שיועדו לפינוי וחפצים שנשארו בבית.

השלב הבא  על הסדר בשיפוץ דירה הוא פירוק ופינוי חיפוי קירות כגון קרמיקה מקירות האמבטיה והמטבח, לוחות גבס, והתשתית עליה היו מחוברים. וכן קירות בלוקים אם יש מפרקים ומפנים. מפרקים ריצוף ומפנים.

 כל פסולת בניין חייבת להיות מפונה לתוך מכולה לפינוי אשפת בניין. הקנס לפינוי אשפת בניין לתוך מכולת האשפה של העירייה הוא כ 5000 שח.

השלב הבא הוא להרכיב תשתיות חשמל ואינסטלציה. אם הדירה שלכם לא שופצה בזמן האחרון, סביר להניח שיש שם חשמל בכוח של כ 25 אמפר. כדאי מאוד לשדרג את החשמל לתלת פזי. העלות היא כ 3500 שח לחברת חשמל. כדאי להחליף את כל חוטי החשמל בדירה. ולוודא שכל העבודה נעשית על פי תקן על ידי חשמלאי מוסמך בלבד. (ולא אחד שמבין ויודע חשמל) זה חוסך בעיות וצרות בעתיד. כדאי ומומלץ בסוף עבודות החשמל להחתים את החשמלאי על העבודות שבוצעו שהן על פי תקן ושיש הארקה

אינסטלציה חדשה

בשיפוץ דירה חדש מומלץ מאוד להחליף צנרת מים ישנה וחלודה בצנרת פלסטיק חדשה. ההזנה לתוך הבית תגיע על ידי צינור 20 למרכזיה. ומהמרכזיה לכל נקודה, כגון ברז מטבח או אמבטיה, על ידי צנור 16.

חשוב מאוד לבצע מבחן לחץ בצנרת החדשה. בדיקה זו מזרימה מים לכל נקודת שימוש במים בבית כשהברזים סגורים. וכך בודקים אם יש נזילות. בשלב זה ניתן להתקשר עם החברה שמייצרת את הצנרת. הם באים לבדוק את התקנת הצנרת. ואם הם מאשרים את ההתקנה הם נותנים 10 שנים אחריות על הצנרת. לאחר מכן, ניתן לבטן את הצנרת.

שינוי מיקום קיר או קירות

אם תכננתם מחדש את הדירה או הבית שאתם מתגוררים בו, סביר להניח שיש קיר אחד או יותר שאתם תורידו וקיר או קירות  חדשים שיעלו במקום אחר בבית. אם זה בגלל שרוצים לחבר את המטבח עם הסלון, או לחצות דירה גדולה על מנת ליצור יחידת דיור להשכרה. יתכן שצנרת החשמל או צנרת האינסטלציה החדשה תצטרך לעבור דרך הקירות החדשים, לכן יש לחשב את העבודה בין אנשי החשמל והאינסטלטורים ובין אלו שבונים את הקירות החדשים.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

חברת יוסף בניה ושיפוצים מתמחה בכל ענפי השיפוצים. במחיר הטוב ביותר ובאיכות גבוהה במיוחד.

להצעת מחיר אטרקטיבית
מאמרים נוספים:
מעבר לכתבה

איטום אמבטיה ומקלחונים איטום אמבטיה איטום מקלחונים לפי התקן הוא דבר אולי החשוב ביותר בשיפוץ הוא חלק חשוב בשיפוץ. כל סדק וגם הקטן ביותר ברצפת המקלחת יכול להיות סיבה לכאבי ראש והוצאות לא קטנות. השלב הראשון בתהליך יצירת איטום אמבטיה ומקלחונים איכותי הוא יצירת רולקות מסביב לחדר הרטוב. לאחר מכן איטום החדר בחומרים תיקנים ריצוף ורובה. עבודות איטום איכותית ותקנית בחדר אמבטיה או באזור המקלחון חשובה מאוד. להלן השלבים בעבודת איטום תקנית. השלב הראשון- פירוק פינוי הריצוף שעל ריצפת חדר האמבטיה. השלב הבא הוא לפנות את כל החול שנמצא תחת האריחים שפונו עד הבטון. טוב נעשה אם נקלף איטום ישן רופף. כעט, נראה אם קיימות רולקות מסביב לחדר האמבטיה או סביב היכן שהמקלחון יעמוד. ואם אין רולקות, חשוב מאוד שנדאג שיהיו רולקות מסביב. רולקות מבטלות את הזווית שבין הקיר לרצפה ומונעות ממים להתהוות שם. עוד שיטה למניעת חדירת מים בזווית שבין הקיר לרצפה היא שימוש בסרט שצפה ומודבק חציו על הקיר וחציו על הרצפה ובכך מונע מחדירת מים או רטיבות לפינות. איטום חדר אמבטיה מחייב להגן על צנרת מים שנמצאת בחדר. אם יש רווח בין הצינור לרצפה חייבים "לרפד" את הצינור בבטון, כך שיישב על משהו סולידי. בשלב הסופי לפני יישום החומר הבצע את האיטום, יש להחליק את הבטון. כך שלא יהיו פינות חדות אשר יכולים "לקרוע" את שכבת האיטום. לכן חשוב מאוד לבצע החלקה של השטח לפני יישום החומר האוטם. לאחר ביצוע עבודות האיטום באמבטיה, בא השלב האחרון. שלב המבחן אם עשינו את העבודה כראוי. שלב זה נקרא "הצפה". בו נאטום את הניקוז ונמלא את האמבטיה במים בגובה כמה סנטימטר , וזאת ל 72 שעות. לאחר זמן זה נבדוק אם ישנה רטיבות כלשהיא שעוברת את שכבת האיטום שביצענו. WWW.YOSEPH.CO.IL טל.0586680000 יוסף איטום ושיפוצים הנה חברה שברשותה רישיון אוטם מורשה. חברה שמתמחה באיטום, ומתמחה בשיפוצים. אצלנו הדגש הוא על הפרטים הקטנים, על פיניש מושלם ועל שביעות רצון הלקוח.

להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

מה זה בניה קלה

בניה קלה ידועה גם בכינויים הבניה המודולרית והבניה המתועשת. המטרה בבניה קלה היא להקים מבנה שמשקל מחיצה פנימית לא עולה על (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

אלומיניום-חלונות ודלתות בשיפוץ הבית

 אלומיניום לשיפוץ הבית עוד פרט בשיפוץ הבית, ובין היקרים שבהם הם חלונות דלתות ועוד פרטים העשויים מאלומיניום. כשחושבים ומתכננים איזה מוצרי אלומיניום לשיפוץ (...)
להמשך קריאה >

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט