אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

שיפוץ דירה מה סדר העבודות

 

 

 

שיפוץ דירה, מה הסדר של העבודות

הריסה ופינוי

בשיפוץ דירה מתחילים בפירוק הדברים שניתן לפרק בקלות כגון, חלונות, דלתות, ארונות מטבח, השיש, ארונות קיר שיועדו לפינוי וחפצים שנשארו בבית.

השלב הבא  על הסדר בשיפוץ דירה הוא פירוק ופינוי חיפוי קירות כגון קרמיקה מקירות האמבטיה והמטבח, לוחות גבס, והתשתית עליה היו מחוברים. וכן קירות בלוקים אם יש מפרקים ומפנים. מפרקים ריצוף ומפנים.

 כל פסולת בניין חייבת להיות מפונה לתוך מכולה לפינוי אשפת בניין. הקנס לפינוי אשפת בניין לתוך מכולת האשפה של העירייה הוא כ 5000 שח.

השלב הבא הוא להרכיב תשתיות חשמל ואינסטלציה. אם הדירה שלכם לא שופצה בזמן האחרון, סביר להניח שיש שם חשמל בכוח של כ 25 אמפר. כדאי מאוד לשדרג את החשמל לתלת פזי. העלות היא כ 3500 שח לחברת חשמל. כדאי להחליף את כל חוטי החשמל בדירה. ולוודא שכל העבודה נעשית על פי תקן על ידי חשמלאי מוסמך בלבד. (ולא אחד שמבין ויודע חשמל) זה חוסך בעיות וצרות בעתיד. כדאי ומומלץ בסוף עבודות החשמל להחתים את החשמלאי על העבודות שבוצעו שהן על פי תקן ושיש הארקה

אינסטלציה חדשה

בשיפוץ דירה חדש מומלץ מאוד להחליף צנרת מים ישנה וחלודה בצנרת פלסטיק חדשה. ההזנה לתוך הבית תגיע על ידי צינור 20 למרכזיה. ומהמרכזיה לכל נקודה, כגון ברז מטבח או אמבטיה, על ידי צנור 16.

חשוב מאוד לבצע מבחן לחץ בצנרת החדשה. בדיקה זו מזרימה מים לכל נקודת שימוש במים בבית כשהברזים סגורים. וכך בודקים אם יש נזילות. בשלב זה ניתן להתקשר עם החברה שמייצרת את הצנרת. הם באים לבדוק את התקנת הצנרת. ואם הם מאשרים את ההתקנה הם נותנים 10 שנים אחריות על הצנרת. לאחר מכן, ניתן לבטן את הצנרת.

שינוי מיקום קיר או קירות

אם תכננתם מחדש את הדירה או הבית שאתם מתגוררים בו, סביר להניח שיש קיר אחד או יותר שאתם תורידו וקיר או קירות  חדשים שיעלו במקום אחר בבית. אם זה בגלל שרוצים לחבר את המטבח עם הסלון, או לחצות דירה גדולה על מנת ליצור יחידת דיור להשכרה. יתכן שצנרת החשמל או צנרת האינסטלציה החדשה תצטרך לעבור דרך הקירות החדשים, לכן יש לחשב את העבודה בין אנשי החשמל והאינסטלטורים ובין אלו שבונים את הקירות החדשים.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

חברת יוסף בניה ושיפוצים מתמחה בכל ענפי השיפוצים. במחיר הטוב ביותר ובאיכות גבוהה במיוחד.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט