אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

שיפוץ דירה בירושלים

כל שיפוץ דירה בירושלים צריך להתחיל מתכנון ובחינה של סוג השיפוץ הדרוש. לעיתים תידרשו להחליף רק את מערכת האינסטלציה על מנת לחדש את המערכת הקיימת, לעיתים תרצו להחליף מטבח ולהתקין בו ארונות ומכשור חדש, במקרים אחרים תחליטו שהגיע הזמן לשיפוץ מקיף אשר יכלול את כל חלקי הבית – מהפך אשר בסופו תרגישו כאילו עברתם לדירה חדשה.

קבלן שיפוצים טוב ואמין בשילוב עם מעצבת פנים יצירתית ומקצועית יכולים להוות פתרון נהדר לכל אדם אשר מעוניין מצד אחד בדירה חדשה אך מצד שני מעדיף שלא לעבור למקום אחר. בתום השיפוץ תיווכחו כי הפרויקט הזה היה שווה את המאמץ.

קבלן שיפוץ דירה בירושלים

לאחר שתבחרו את קבלן השיפוצים המועדף עליכם ניתן לגשת לעבודה. הקבלן יבחר את החומרים הדרושים בהתאם לראות עיניו (או בהתאם להחלטת מעצבת הפנים במידה ובחרתם לשתף אחת בתהליך) ובהתאם לתקציב שהוגדר. לאחר מכן ניתן יהיה לבצע פעולות שונות כמו :

  • בניית תוספות בניה – חניה מקורה, מרפסת מקורה, חלון חיצוני חדש, פרגולה ועוד
  • עבודות גבס – בניית נישות גבס, מחיצות גבס, תוספות דקורטיביות לתקרה, שילוב תאורה בגבס ועוד
  • עבודות צבע – שפכטל, טייח, טקסטורות צבע, צביעה דקורטיבית ועוד
  • ריצוף וחיפוי קירות – שיש, פסיפס, הדבקת קרמיקה, גרני פורצלן ועוד
  • אינסטלציה – החלפת המערכת הקיימת, הקמת תשתיות ביוב, פתיחת קווי מים חדשים ועוד
  • חשמל – הגדלת מערכת לתלת פאזי, הוספת שקעים, התקנת גופי תאורה ועוד
  • איטום וזיפות הגג, המרפסת והקירות הפנימיים והחיצוניים

קבלן שיפוצים שאפשר לסמוך עליו

אמינות היא אחד הדברים הקריטיים בכל הליך שיפוץ. חשוב שתוכלו לסמוך על הקבלן שיבצע את עבודתו באופן מדויק, קפדני וכי הוא לא יגבה ממכם סכומים מיותרים. "יוסף – שיפוצים ובניה" נהנים כבר שנים ממוניטין של חברת שיפוצים מקצועית ואמינה עם אלפי לקוחות מרוצים. אצלנו תקבלו שירות אישי ולבבי, שקיפות מלאה, ליווי וייעוץ לכל אורך התהליך, התחייבות לעמידה בלוח הזמנים וזמינות מלאה לכל שאלה או בקשה.

שיפוץ דירה בירושלים

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט