אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

שאלות ותשובות

שאלת התקציב לשיפוץ.

לאחר שהגדרנו את השיפוץ הנחוץ לנו, צריכים להחליט כמה נוכל באמת להשקיע בתהליך. הרבה פעמים יש תוספות שמגדילים את סכום התקציב המתוכנן.

מהי מטרת השיפוץ?

חשוב להגדיר ולפעול לפי התשובה לשאלה זו. אם מטרת השיפוץ היא על מנת להשכיר את הדירה, כדאי להתמקד באלמנטים הזולים יותר והמשפיעים מאוד על מראה הדירה. כגון. צביעת הדירה. החלפת שקעים. החלפת ברזים וכו'. התמורה לשיפוץ זה תבוא מהר בהשכרת הדירה בסכום הגבוה יותר מהמצופה.

האם אפשר לסמוך על בעל המקצוע שייעשה את השיפוץ כנדרש?

חשוב לקבל המלצות על כל בעל מקצוע. לא לסמוך על הפרסומים בלבד. כדאי לראות עבודות שעשה בעבר.

האם כדאי להיעזר במעצב פנים?

בשיפוץ כללי כדאי להיעזר בשירותיו של מעצב פנים. גם כאשר דרושים פתרונות יצירתיים למיניהם מומלץ להיעזר במקצוען.

מהם הטעויות הנפוצות בשיפוץ?

חוסר תשומת לב מספקת לתכנית החשמל. כך שלפעמים המתגים ממוקמים במקום לא נוח כמו מאחורי הדלת. או חוסר מודעות למוצר החשמל שנרצה במקום מסוים, וכך השקע לא יהיה מתאים למוצר. אי הקפדה על תשתית טובה כגון אינסטלציה, ואו חשמל. וחשוב ביותר איטום תיקני. באינסטלציה חשוב להקפיד על הקוטר הנכון של הצינורות לפעולה מסוימת. על חלקים איכותיים עם תו תקן, על שיטות עבודה שמונעות בעיות. בחשמל, חשוב שהכול יעשה על פי חוק ותקן. ואיטום, הקפדה על איטום במקומות הנכונים עם החומרים המתאימים. בעיות איטום מהוות כ 80% מהכשלים בבניה. והם היקרים ביותר לתקן. כי צריך לפרק ריצוף וקירות כדי לתקן תיקון קטן באיטום לקוי. התייעצות עם מומחים בכל אחד מהנושאים המוזכרים תביא רק תועלת.

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט