אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

ריצוף שיש יוסף בניה ושיפוצים

שיש לריצוף בית

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

חברת יוסף בניה ושיפוצים מתמחה בכל ענפי השיפוצים. מוניטין מיוחד יש לנו בריצוף באיכות גבוהה במיוחד. אנחנו מבצעים פרויקטים גדולים כקטנים במהירות במחיר מצוין ובאיכות הגבוהה ביותר.

כשמשתמשים עם שיש לריצוף הבית מקבלים תוצאה יוקרתית ועדינה. שיש הוא למעשה אבן סלע שעברה שינוי קיצוני עקב חום או לחץ. המינרל שממנו בנוי שיש הוא לרוב קלציט שהוא מינרל קרבונטי.

לפני שמחליטים אם  שיש לריצוף הבית הוא סוג הריצוף שאנחנו מעדיפים, להלן מספר פרטי מידע על ריצוף עם שיש.

ניתן לקבל מראה שיש אחיד וחלק לכל הבית עם שיש. דבר זה נעשה על ידי מילוי בזהירות של הפוגות בדבק שיש בגוון השיש, כשמנקים את השאריות. וכשזה מתייבש, מורחים חומר אוטם על כל השטח המרוצף בשיש. ומלטשים. כמובן שאת הליטוש עושה אך ורק חברת ליטוש מקצועית עם המלצות טובות ולאחר שאתם בעצמכם ראיתם  קודמות שהחברה עשתה ושאתם מאשרים את האיכות שלהם. לאחר הליטוש מתקבל מראה אחיד וחלק לכל השטח. צריך לזכור שיש לחדש את החומר האוטם במריחה נוספת כל כמה חודשים.

צריך לדעת שכל שאבן השיש דחוסה וצפופה יותר, כך היא יותר איכותית. לפני שרוכשים את השיש ניתן לבדוק את בהסתכלות על גב האבן, ולוודא שאין שם חריצים או סימנים אחרים שנותנים אינדיקציה על אבן חלשה ולא צפופה. ניתן גם להסתכל מצד האבן ולראות אם החומר הוא על הצד היותר דחוס.

מראה השיש: כמו בכל דבר,  ניתן לרכוש שיש בעיצובים שונים. למשל שיש מלוטש ומבריק למראה יוקרתי ועורבני. אם הסגנון הוא עיצוב שקט ורגוע תתאים יותר אבן בעיצוב  כפרי. וכן יש עוד עיצובים רבים בשיש שתוכלו לבחור.

ניקוי רצפת שיש חייב להיעשות עם חומרי ניקוי עדינים ועם סמרטוטים רכים. אין להשתמש באקנומיקה.

לאזור המטבח או לאזורים שבהם יש תנועה רבה שדורשת מהרצפה עמידות גבוהה יותר, כדאי להשתמש באבן גרניט שהיא יותר חזקה.

ריצוף עם שיש יתבצע על ידי רצף רגיל. כמובן אי אפשר להדגיש מספיק שהוא חייב להיות רצף ברמה הכי גבוהה שיש.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט