אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

פרקט שיפוץ הבית

פרקט בשיפוץ הבית

לבחירה מה הולך להיות על הרצפה בדירה משופצת יש מגוון עצום של פתרונות.

ריצפת פרקט היא לאחרונה אחת מהבחירות המובילות לחיפוי רצפות.

ריצפת פרקט נותנת הרגשה חמה נעימה ואלגנטית. מחיר הרכישה וההתקנה של ריצפת פרקט ירד בזמן האחרון. והאיכות עלתה. ישנם סוגי פרקט כיום שעמידים מאוד בפני שחיקה ורטיבות.

ישנם מספר סוגים של פרקט: למנציה, פרקט מעץ, פיויסי ופולמרי. כדאי לדעת את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהסוגים הללו. ובעיקר מה מתאים למטרותיכם.

לפני שאתם רוכשים פרקט בשיפוץ הבית, חישבו על הצרכים הייחודיים שלכם. דבר ראשון, כמה תקציב יש לרכישת המוצר? לאחר ששאלה זו קיבלה תשובה ואתם יודעים את  היעד במטווח המחירים,  כדאי לפרט את הצרכים והרצונות שלכם. האם מדובר בבית מעוצב בקפידה? האם מדובר בשטח שיהווה מקום לתנועה רבה? וצריך לרכוש פרקט עבה יותר, (יקר יותר) עם יכולות שחיקה טובות יותר? האם יש בשטח המיועד שמוש רב עם מים? אלו הם מספר שאלות יסוד שצריך שהתשובה עליהן תהיה ברורה לפני התחלת החיפוש אחר פרקט עבורנו.

מספר מילים על הסוגים השונים של פרקט

למנציה

פרקט מ H.D.F. עם תמונה של לוח עץ ומעליו שכבה של למנציה שמהווה הגנה משריטות וכתמים. שוב נזכיר שפרקט עבה יותר הוא יותר איכותי, מבודד רעשים ברמה גבוהה יותר ועמידות בפני שחיקה גבוהה יותר. העובי המומלץ עבור שימוש ביתי הוא כשמונה מילימטר.

מחירי הפרקט דמוי העץ הם זולים יחסית, קלים לתחזוקה קלים להתקנה ונותנים מראה ביתי וחם. המחירים לפרקט כזה מותקן הוא כ 90 שח למטר.

פרקטים מעץ

פרקט מעץ טבעי עולה יותר יקר. סוג העץ לפרקט הכי פופולארי הוא עץ אלון. הגימור הסטנדרטי מוא גימור לכה או משמן. הגימור של לכה נותן לעץ עמידות ליותר שנים. המחיר לעץ הוא כ 250 שח למטר ומעלה.

 

פרקט פולמרי

פרקט העשוי מסוג של פלסטיק  שעמיד למים. נחשב לעמיד יותר לרטיבות. קל לתחזק.

 

פרקט פיויסי

פרקט בעל עמידות גבוהה. עמיד בפני מים. מתאים למקום עם תנועה כבדה של אנשים.     לא יקר. אבל נראה סנטטי.           הוא קל להתקין ויש לו תכונות אנטי סטטית. מחיר כ 135 שח למטר.

 

הקפידו על כך שהפרקט שאתם רוכשים יבוא עם התקנה של בעל מקצוע. עם אחריות!!!

התקנת פרקט דורש ידע מקצועי ודיוק רב. אם הפרקט לא יותקן בצורה מושלמת, הוא לא יראה כל כך טוב ולא יחזיק לאורך זמן.

WWW.YOSEPH.CO.IL    חברה לבניה ושיפוצים. מתמחים בכל ענפי השיפוצים. מריצוף ועד גבס חשמל אינסטלציה איטום ועוד.

טל.0586680000  

להצעת מחיר אטרקטיבית
מאמרים נוספים:
מעבר לכתבה

מה זה בניה קלה

מה זה בניה קלה בניה קלה היא שיטה של בניה בה השלד נבנה ממתכת או מעצים, והקירות עשויים מחומרים שונים, שמחברים לשלד (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

איטום אמבטיה ומקלחונים איטום אמבטיה איטום מקלחונים לפי התקן הוא דבר אולי החשוב ביותר בשיפוץ הוא חלק חשוב בשיפוץ. כל סדק וגם הקטן ביותר ברצפת המקלחת יכול להיות סיבה לכאבי ראש והוצאות לא קטנות. השלב הראשון בתהליך יצירת איטום אמבטיה ומקלחונים איכותי הוא יצירת רולקות מסביב לחדר הרטוב. לאחר מכן איטום החדר בחומרים תיקנים ריצוף ורובה. עבודות איטום איכותית ותקנית בחדר אמבטיה או באזור המקלחון חשובה מאוד. להלן השלבים בעבודת איטום תקנית. השלב הראשון- פירוק פינוי הריצוף שעל ריצפת חדר האמבטיה. השלב הבא הוא לפנות את כל החול שנמצא תחת האריחים שפונו עד הבטון. טוב נעשה אם נקלף איטום ישן רופף. כעט, נראה אם קיימות רולקות מסביב לחדר האמבטיה או סביב היכן שהמקלחון יעמוד. ואם אין רולקות, חשוב מאוד שנדאג שיהיו רולקות מסביב. רולקות מבטלות את הזווית שבין הקיר לרצפה ומונעות ממים להתהוות שם. עוד שיטה למניעת חדירת מים בזווית שבין הקיר לרצפה היא שימוש בסרט שצפה ומודבק חציו על הקיר וחציו על הרצפה ובכך מונע מחדירת מים או רטיבות לפינות. איטום חדר אמבטיה מחייב להגן על צנרת מים שנמצאת בחדר. אם יש רווח בין הצינור לרצפה חייבים "לרפד" את הצינור בבטון, כך שיישב על משהו סולידי. בשלב הסופי לפני יישום החומר הבצע את האיטום, יש להחליק את הבטון. כך שלא יהיו פינות חדות אשר יכולים "לקרוע" את שכבת האיטום. לכן חשוב מאוד לבצע החלקה של השטח לפני יישום החומר האוטם. לאחר ביצוע עבודות האיטום באמבטיה, בא השלב האחרון. שלב המבחן אם עשינו את העבודה כראוי. שלב זה נקרא "הצפה". בו נאטום את הניקוז ונמלא את האמבטיה במים בגובה כמה סנטימטר , וזאת ל 72 שעות. לאחר זמן זה נבדוק אם ישנה רטיבות כלשהיא שעוברת את שכבת האיטום שביצענו. WWW.YOSEPH.CO.IL טל.0586680000 יוסף איטום ושיפוצים הנה חברה שברשותה רישיון אוטם מורשה. חברה שמתמחה באיטום, ומתמחה בשיפוצים. אצלנו הדגש הוא על הפרטים הקטנים, על פיניש מושלם ועל שביעות רצון הלקוח.

להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

בניה קלה מחירים

בניה קלה מחירים, שיטות, חומריםאם אתם עומדים לפני שיפוץ שכולל תוספת חדר על הגג או כל בניה על הגג, או בניית (...)
להמשך קריאה >

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט