אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

עבודות גבס במודיעין

הגבס הוא חומר אשר פותח לכל קבלן שיפוצים מגוון רחב של אפשרויות לבניה ושיפוץ. עבודות גבס במודיעין הפכו לנפוצות מאד הודות לגמישותו של הגבס (אותו ניתן לעצב בכל צורה שהיא), הודות למחירו הנמוך והודות ליתרונות הרבים שהוא מציע לעומת המחיר.

כיום תוכלו למצוא עבודות גבס כמעט בכל סלון מודרני. עבודות הגבס נפוצות מאד בסלון הבית משום שזהו החלל המרכזי והמטרה היא להפוך אותו לפונקציונלי יותר על ידי הוספת מזנון מגבס, מדפים ונישות המאפשרות ליצור תחושה כי הטלוויזיה והתאורה המתוקנות "שקועות" בתוך הקיר.

יתרון נוסף בגבס הוא שהשימוש בו איננו מחייב כמו בטון. לפרק את הבטון או לשנות את צורתו זהו תהליך מורכב, אך כל שינוי של עבודת גבס הוא נוח, קל, מיידי ונקי.

עבודות גבס במודיעין – מה ניתן לעשות מעבודות גבס ? 

להלן מספר סיבות מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים להוסיף עבודות גבס לביתם במהלך השיפוץ :

  • ניתן ליצור קירות בעלי עיצוב ייחודי, עיצוב שלא ניתן לקבל מחומרים אחרים. כך ניתן גם ליצור תקרות מעוטרות, להוסיף קרניזים דקורטיביים ועוד.
  • תוכלו להוסיף מחיצות בתוך החדר, לבנות בר או להנמיך את התקרה הקיימת
  • לוחות הגבס הם חסינים למים ואש כאשר יש להם את האטימה הנדרשת, לכן ניתן להשתמש בו גם במטבחים ומקלחות
  • האלסטיות והגמישות של הגבס מאפשרים ליצור עיצוב מקורי ויוצא דופן לכל עבודת גבס
  • העבודה בגבס מתבצעת במהירות רבה יותר מאשר בבטון. כמו כן מדובר בעבודה נקיה מאד, מה שמקצר הן את תהליך הבניה והן את תהליך הניקוי של הבית.

עבודות גבס לכל דורש במודיעין

יוסף – שיפוצים בבניה ישמחו לבצע עבודות גבס מדהימות לכל דורש. המומחים שלנו מיומנים בעוד מגוון תחומים כמו אינסטלציה, חשמל, צבע, חיפויים, איטום ועוד. אנו מספקים מעטפת מלאה ומקצועית לכל לקוח המעוניין לרענן את ביתו או לבנות אותו מן היסוד. אנו מבטיחים להעניק שירות מעולה ומתחייבים לעמוד בלוח הזמנים והתקציב שהוגדר טרם תחילת העבודה.

עבודות גבס במודיעין

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט