אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

עבודות גבס בירושלים

מדוע עבודות גבס בירושלים הפכו לכל כך פופולריות ? יש לכך מספר סיבות. כל אדם אשר מעניין לשפץ את דירתו עובר על 2 פי קריטריונים : מטרה ומחיר. היתרון בגבס הוא כי הוא משרת מגוון מטרות בניה ומחירו זול יחסית לפתרונות בניה אחרים. 

הגבס הינו זול גם מבחינת שעות העבודה של בעל המקצוע, כלומר הבניה בגבס היא מהירה יותר מבניה בעזרת בלוקים של בטון. את הגבס ניתן לצקת במגוון תבניות צורות שונות כך שיתאימו בצורה מושלמת לכל עיצוב. העבודה בגבס היא נקיה יותר ואינה דורשת ניקיון רב כמו במקרה של בטון. לבסוף, את בעיית האיטום של הגבס ניתן לפתור כיום על ידי הוספת צמר זכוכית וצמר סלעים. חומרים אלה עוזרים משמעותית בבידוד מפני טמפרטורה ורעש.

איזה עבודות גבס בירושלים ניתן לעשות?

מספר היתרונות של הגבס הוא רב וכך גם השימושים והאפליקציות שלו. במידה ותפנו לגורם מקצועי המתמחה בעבודות גבס אשר יוכל לייעץ ולתכנן עבורכם את העבודות – הרי שמגוון הרעיונות הוא אינסופי :

  • הנמכות תקרה מעוצבות
  • נישות לאכסון וחדרי ארונות קומפקטיים
  • קירות גבס
  • שילוב בין עבודת גבס וזכוכית עבור חדר האמבטיה
  • יצירת חציצה והפרדה בין מבנים וחדרים
  • אפשרות להגברת הבידוד על ידי שימוש בצמר זכוכית וצמר סלעים

עומדים בפני שיפוץ כללי או חלקי של הבית ? על מנת לקבל שירות ייעוץ ובניה בגבס פנו אל "יוסף – שיפוצים ובניה".

לא רק עבודות גבס

עבודות גבס הן רק קצה הקרחון עבור " יוסף – שיפוצים ובניה". נוכל לבצע עבורכם שיפוץ קומפלט של הבית, שיפוץ חלקי או שיפוץ נקודתי. השיפוצים כוללים עבודות אינסטלציה, חשמל, התקנת גופי תאורה, החלפת אמבטיות, חיפוי קירות, צבע שפכטל וטיח, תוספות בניה ועוד. 

כל העבודות שלנו מתבצעות במירב המקצועיות והאמינות, כאשר אנו מקפידים על שירות וליווי אישי לכל אורך התהליך. פנו אלינו כעת ונשמח להציע לכם שיפוץ ברמת גימור גבוהה ביותר.

 עבודות גבס בירושלים

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט