אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

מה עושים לפני שיפוץ?

מה עושים לפני שיפוץ הבית?  לפני שמתחילים שיפוץ בבית צריך לבדוק מה החלום שלנו. איך אנחנו באמת רוצים שהבית שלנו יראה בסופו של שיפוץ. מה יהיה טוב ונוח לנו בביתנו. היכן אנחנו יכולים לקבל השראה ומידע להגיע להחלטות הנכונות לנו?

אז מה עושים לפני שיפוץ? המון שאפשר וצריך לעשות. נתחיל אם נרצה בחיפוש באתרי אינטרנט. נבקר באתרים שמתמחים בעיצוב הבית. אנחנו יכולים ללכת לתערוכות שעוסקות בעיצוב הבית. וכמובן, ואולי הכי כדאי, לקחת מעצבת פנים עם המלצות חמות שתסייע לנו להגיע למסקנה מה אנחנו באמת רוצים ותכנית מדויקת איך להגיע למטרה זו.

שיפוץ הבית דורש כסף. ולפעמים סכומים לא מבוטלים. סכום ממוצע לשיפוץ פנים נע בין 1000 שח ל 1400 למ"ר.  בסופו  של דבר עם כל התוספות זה יהיה יותר קרוב ל2300 שח למ"ר עד הפיניש.

הדבר הראשוני והחשוב שנדרש לעשות הוא מדידת הבית במדויק. אם קצת קשה לכם לעשות זאת, יש המון חברות מקצועיות שמתמחות במדידת שטחי פנים. עכשיו כשיש בידכם שרטוט מדויק של הדירה, ניתן לחשב ביתר יעילות הריסת קירות ושינוי שטחי פנים של הדירה שכרגע מתאימים יותר לצרכיכם. במידה ויש קירות שאתם מעוניינים להוריד, פתחים חדשים בקירות, או אפילו הרחבת פתח קיים, למשל למרפסת חובה להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע; מהנדס קונסטרוקטור. שיעדכן אתכם מה ניתן להרוס ומה לא. ואם צריך להרוס קיר תומך איך ליצור תמיכה חילופית שתאפשר לכם להרוס קיר זה.

אחד הכלים היעילים ביותר להגעה לסכום הקרוב ביותר לסכום שנשלם בסופו של שיפוץ הוא כתב כמויות. בכתב כמויות רושמים כמות העבודה שצריך לעשות, למשל כמות מ"ר הריסה ופינוי. כמות מ"ר ריצוף. מספר נקודות חשמל חדשות וכו'. מכפילים את הכמות במחיר ליחידה ואתם מתחילים לקבל אינדיקציה לסכום הסופי שנדרש לשיפוץ המתוכנן.

לסיכום. השלב הראשון שעושים לפני שיפוץ הבית הוא להגיע למטרה ברורה שתגדיר לנו מה אנחנו רוצים בסופו של התהליך. לבדוק היטב מה התקציב שבאפשרותנו- ברצוננו להוציא לפרויקט זה. לקחת בעלי מקצוע שיעזרו לנו בקידום ובהגעה לבית משופץ כפי שאנחנו רוצים.

אנחנו, ביוסף בניה ושיפוצים מתמחים בשיפוץ ובשדרוג מבנים. משלב התכנון ועד ביצוע ברמה גבוה במיוחד ולפי תקן וכל זאת במחיר הנמוך ביותר בשוק. WWW.YOSEPH.CO.IL  

טל. 0586680000

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט