אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

מה לא לעשות בתהליך שיפוץ הבית

כדאי מאוד לדעת מה לא לעשות כשמתכננים את שיפוץ הבית. כך שהתהליך יתנהל בצורה חלקה, בלי לעבור את התקציב וללא הפתעות.

כמו שחשוב מאוד לדעת מה צריך לעשות בתהליך שיפוץ הבית, כך חשוב לא פחות לדעת מה לא לעשות וממה להיזהר. ודבר זה נכון אם אתם עובדים עם קבלן שיפוצים או עושים את העבודה בעצמכם. להלן מספר עצות מקבלן שיפוצים שמקווה שיעזרו לכם בתהליך.

  1. לא להשאיר החלטות לאחר התחלת העבודות. החליטו את כל ההחלטות לפני התחלת העבודות המתוכננות ל שיפוץ הבית. וזה הולך לא רק על ההחלטות הגדולות, אלא גם על הדברים הקטנים. למשל בחירת הברזים לשירותים. אם מחליטים באמצע העבודות להחליף את הברז המתוכנן לאחד יותר גבוה, יתכן מצב שבו דלת הארון מעל הכיור תיגע בברז החדש. ונוצרים עיכובים בלוח הזמנים.
  2. לא לעבור את התקציב. דבר זה קשה במיוחד. כי תמיד יוצאים דברים חדשים ורעיונות חדשים לשדרוג שבאים באמצע עבודות השיפוצים. לכן כדאי להקציב תוספת של  כ 5% מסכום התקציב לשיפוץ לתוספות שיכולות לצוץ בתהליך. סכום זה צריך להיות מספיק לתוספות אם עובדים עם קבלן טוב.
  3. לא להשקיע בתוספות יוקרה לפני שבודקים שהבסיס חזק. לדוגמא, לא לרכוש ארונות מטבח יוקרתיים אם יש בעיית רטיבות בקירות המטבח. או לרכוש מערכת חימום יוקרתית ויקרה כשאין בידוד טוב לבית.
  4. לא לעמוד ולדבר עם העובדים. דבר זה רק מסיח את דעתם מהעבודה, ובהחלט מעכב אותה.
  5. אל תתכננו דברים שלא מתאימים לבית שלכם. הגם שאין כאן חוקים. כדאי מאוד להשקיע מחשבה עמוקה במה שהכי מתאים בשיפוץ הבית לכם ולבית עצמו.
  6. אל תעבדו בלי תכנית מפורטת, או מאדריכל או ממעצבת פנים. יש המון פרטים שרק מקצוען שעוסק באופן תמידי בתחום חושב עליהם. כך שאם יתכנו בעיות כלשהם, תגלו אותם לפני שתשקיעו כסף בעבודות ואז הם מתגלות. ככלל, אם אתם רוצים בית מעוצב, נוח ויפה, כדאי מאוד להשקיע במעצבת פנים טובה.

אנחנו, ביוסף בניה ושיפוצים מתמחים בעבודות שיפוצים עם דגש על אמינות, עבודה לפי תקן בלבד, דגש על הפרטים הקטנים ופיניש מושלם. נשמח לעמוד לרשותם.

מה לא לעשות בתהליך שיפוץ הבית

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט