אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

מה זה בניה קלה

מה זה בניה קלה

בניה קלה היא שיטה של בניה בה השלד נבנה ממתכת או מעצים, והקירות עשויים מחומרים שונים, שמחברים לשלד ובשיטות שונות תלוי באיזה לוחות משתמשים. כל זאת ללא בלוקים ללא בטון.

בניה קלה היא יותר נקיה, יותר מהירה, יותר יעילה, אבל לא בהכרח יותר זולה. ואם מחליטים יותר מאוחר לשנות משהו במבנה, יהיה הרבה יותר קל מאשר להרוס ולפנות בלוקים ובטון, בקיצור, הרבה פחות פסולת בניין.

כל בניה בשיטת בניה קלה דורשת היתר בניה! על כל המשתמע מכך. זאת אומרת, צריך אדריכל, מהנדס, ומודד. חייבים גם לשלם את כל אגרות העירייה הרלוונטיים. והמחירים  הם כ 4000 שח למטר רבוע. כמובן שבניה עם בלוקים ובטון היא יותר חזקה ויותר יציבה.

חומרים לדוגמא בבניה קלה

הוספת חדר. החומר השכיח להוספת חדר הוא פנלית. או פנל מבודד. שהוא שני לוחות אלומיניום או שני לוחות פח וביניהם חומר מבודד כדוגמת קל-קר. פנלים אלו מיוצרים בעוביים שונים לפי צורך הבניה. כאשר מוסיפים חדר עם קירות חיצוניים העשויים בפנל מבודד, עדיין צריכים להוסיף חיפוי בלוחות גבס בתוך התוספת החדשה לגימור מושלם והענקת תחושה של בית.

אם תוספת החדר למבנה נעשית במקום שיש רוח חזקה בדרך כלל, כדאי לבדוק עם מהנדס אם צריך להוסיף רלסים למבנה שבונים. תשתית ברזל למבנה שנבנה בתחום הבניה קלה, יוסיף הרבה חוזק למבנה, והוא יעמוד יציב יותר שנים.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט