אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

חשמל יוסף בניה איטום שיפוצים בירושלים

יוסף בניה שיפוצים איטום בירושלים

            תכנית חשמל – מה חשוב שיהיה בה

תכניות חשמל- הדברים החשובים

כשמבצעים שיפוצים, הרבה פעמים בדירות ישנות כדאי ומומלץ להחליף גם את מערכת החשמל. ולרוב גם לשדרג לתלת פאזי. גם כשיש בעיה באיטום, והייתה בעיית נזילה, חשוב מאוד לבדוק אם מים הגיעו למערכת החשמל. תכנית חשמל בשיפוצים היא אבן יסוד.

תכנית חשמל איכותית היא חשובה במיוחד לנוחות דיירי הבית. מספר שקעים נכון, ובמיוחד במקומות הנכונים כך שלא יצטרכו לכבל מאריך מסוכן שיוצר בלגן וסכנות.

שידרוג לתלת פאזי

החלטה טובה תהייה לשדרג לחשמל תלת פאזי. בבתים הישנים בדרך כלל אין תלת פאזי. אבל היום כשיש הרבה מכשירי חשמל גדולים שצורכים הרבה חשמל, כגון מזגן גדול, מיבש כביסה ועוד, קיים צורך באספקת חשמל גדולה ויציבה שתתמוך בכל מכשירי החשמל הללו ובצריכת החשמל שהם דורשים מבלי שנחווה קפיצות חשמל בזמן שאנחנו מפעילים כמה מכשירים בו זמנית. שדרוג מערכת החשמל לתלת פאזי דורשת אישור מחברת חשמל. לכן צעד ראשון הוא להגיש בקשה לחברת חשמל ובזה אנחנו מתחילים את התהליך לביצוע השדרוג.

מהו שקע כח

שקע כח הוא שקע שמיועד למכשיר חשמל הדורש צריכה כבדה של חשמל כגון מזגן מכונת כביסה מיבש כביסה  תנור אפיה מיבש שיער מקרר וכו'.  שקע כח מחובר ישיר ללוח החשמל. בחדרים רטובים כגון באמבטיה יש להקפיד על שקעים מוגני מים. שקע מוגן מים הוא שקע שבא עם כיסוי שנועד להגן מכניסת מים לשקע וגרימת קצר או התחשמלות.

שקע רגיל לעומת שקע כח הוא שקע שמשתמשים בו למנורות, למטען, למערכת סטריאו וכדומה. כדאי שיהיה שפע של שקעים כאלו כך שלא נצטרך לכבלים מאריכים, למפצל בשקע החשמל ולהזזת רהיטים כדי להגיע לשקע.

דברים לחשב לפני ביצוע תכנית לחשמל

חובה לתכנן את השיפוץ הכללי לפני שנגשים לבצע את תכנית החשמל. כך שנדע היכן אנחנו זקוקים לשקעים, למתגים, לתאורה ולשאר מיקומם ההגיוני והיעיל של מכשירי החשמל שנזדקק להם.

החלפת כל החוטים ותשתית החשמל

כאשר מבצעים שיפוץ כללי, כדאי גם להחליף את כל חוטי החשמל. כך שעובי החוטים יהיה לפי תקן. וחוטים עבים יותר יותקנו היכן שנדרש חוטים עבים כגון מכשירי חשמל עם צריכה גבוה כמזגנים מייבשי כביסה וכו'

דברים שחייבים לדעת ולבצע בבטיחות בביצוע עבודות חשמל

  • ארקה. למנוע ממישהו להתחשמל. ארקה הוא חבור לאדמה שמוליך חשמל לקרקע במקרה של התחשמלות.   ארקה הוא הדבר שפקח חברת חשמל יבדוק אותו ביסודיות. כי הוא דבר שמציל חיים. לכן, ודאו שהארקה מבוצעת על ידי חשמלאי מוסמך ולפי תקן.
  • לוח החשמל – ודאו שהפיוזים מתאימים למכשירי החשמל שאליהם הם מחוברים.

ודאו שחוטי החשמל שמותקנים אצלכם נושאים תו תקן מחברה ידועה. ושנקנו מספק אמין. יש הרבה דברים שנמכרים ללא תו תקן ויכולים להיות מסוכנים.

יוסף בניה ושיפוצים טל. 0586680000 WWW.YOSEPH.CO.IL

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט