אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

חיפוי וריצוף הבית

חיפוי וריצוף הבית 

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

יוסף בניה ושיפוצים מעניקה הנחה על כל הצעת שיפוץ.

חיפוי וריצוף הבית חייב להיעשות על ידי רצפים מומחים מהשורה הראשונה. כל דבר מתחת לזה יביא לריצוף לא מדויק. תוצאה של ריצוף לא מדויק, לא תעשה טוב למראה הבית. ולתקן לא ניתן. רק לפרק ולרצף שנית, ולא צריך להסביר שדבר כזה לא בא בחשבון.

ריצוף בטיט

אם פיניתם אריחים ישנים, אזי השלב הבא הוא למלאות  את השטח בסומסום (חצץ מאבנים קטנות) לישר, ולרצף עם מלט לבן. כדאי לוודא שהרצפה מפולסת לחלוטין בזמן עוד שהמלט טרי. לאחר שהטיט יתייבש, אין מה לתקן עוד. בנוסף שימו לב לנקודת המפגש בין 4 אריחים שהפינות ישרות לחלוטין. שוב, אין מה לתקן לאחר שהמלט התייבש.

הדבקה של אריחים על ריצוף קיים

אם בחרתם שלא לעקור את הריצוף הישן אלא פשוט להדביק על הריצוף הקיים חסכתם בעלות עקירת הריצוף הישן ופינויו. לא תמיד ניתן לרצף על תשתית ריצוף קיימת. הרצפה צריכה להיות במצב טוב, יושבת על תשתית טובה ולא ישנה ומתפוררת וגם לא יכולים להיות הבדלי גובה משמעותיים מפינה אחת של החדר לשנייה.

ישנם כמה פעולות שצריך לעשות כאשר בוחרים בהדבקת אריחים. על מנת לוודא שהאריחים המודבקים אכן יאחזו היטב על גבי התשתית הקיימת, יש לעשות חספוס לאריחים הקיימים. ניתן לעשות זאת או עם דיסק ולבצע שריטות באריחים. או על ידי פריימר התואם את סוג הדבק שבו נשתמש.

המרווח שניתן בין האריחים יהיה 2 מילימטר.

אין לדרוך על אריחים שהודבקו במשך 12 שעות לפחות.

נוודא שהאריחים המודבקים הנם מפולסים לחלוטין. ושרמת הדיוק גבוהה.

כדאי להשקיע ברובה איכותית. ההבדל במחיר בין רובה איכותית ששומרת על הצבע שלה ועל המראה הכללי של הריצוף ובין הרובה הכי זולה הוא קטן מאוד. תקנו את האיכותי.

חשוב לזכור שכשמדביקים אריחים על קרמיקה קיים חייבים למרוח דבק על התשתית (הקרמיקה הישנה) וכן גם על האריח החדש שהולכים להדביק.

יוסף בניה ושיפוצים חברת שיפוצים ותיקה ואמינה מתמחת בריצוף וחיפוי קירות. התוצאות שלנו הם רצפות חלקות ומפולסות לחלוטין.

 

להצעת מחיר אטרקטיבית
מאמרים נוספים:
מעבר לכתבה

איטום חדרים רטובים איטום אמבטיה איטום מקלחון

איטום חדרים רטובים איטום אמבטיה איטום מקלחוןאיטום חדרים שיש בהם לחות גבוהה (חדרים רטובים) הוא אולי החלק החשוב ביותר מבחינה טכנית (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

שיפוץ דירה מה סדר העבודות

   שיפוץ דירה, מה הסדר של העבודותהריסה ופינויבשיפוץ דירה מתחילים בפירוק הדברים שניתן לפרק בקלות כגון, חלונות, דלתות, ארונות מטבח, השיש, ארונות (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

איטום אמבטיה ומקלחונים איטום אמבטיה איטום מקלחונים לפי התקן הוא דבר אולי החשוב ביותר בשיפוץ הוא חלק חשוב בשיפוץ. כל סדק וגם הקטן ביותר ברצפת המקלחת יכול להיות סיבה לכאבי ראש והוצאות לא קטנות. השלב הראשון בתהליך יצירת איטום אמבטיה ומקלחונים איכותי הוא יצירת רולקות מסביב לחדר הרטוב. לאחר מכן איטום החדר בחומרים תיקנים ריצוף ורובה. עבודות איטום איכותית ותקנית בחדר אמבטיה או באזור המקלחון חשובה מאוד. להלן השלבים בעבודת איטום תקנית. השלב הראשון- פירוק פינוי הריצוף שעל ריצפת חדר האמבטיה. השלב הבא הוא לפנות את כל החול שנמצא תחת האריחים שפונו עד הבטון. טוב נעשה אם נקלף איטום ישן רופף. כעט, נראה אם קיימות רולקות מסביב לחדר האמבטיה או סביב היכן שהמקלחון יעמוד. ואם אין רולקות, חשוב מאוד שנדאג שיהיו רולקות מסביב. רולקות מבטלות את הזווית שבין הקיר לרצפה ומונעות ממים להתהוות שם. עוד שיטה למניעת חדירת מים בזווית שבין הקיר לרצפה היא שימוש בסרט שצפה ומודבק חציו על הקיר וחציו על הרצפה ובכך מונע מחדירת מים או רטיבות לפינות. איטום חדר אמבטיה מחייב להגן על צנרת מים שנמצאת בחדר. אם יש רווח בין הצינור לרצפה חייבים "לרפד" את הצינור בבטון, כך שיישב על משהו סולידי. בשלב הסופי לפני יישום החומר הבצע את האיטום, יש להחליק את הבטון. כך שלא יהיו פינות חדות אשר יכולים "לקרוע" את שכבת האיטום. לכן חשוב מאוד לבצע החלקה של השטח לפני יישום החומר האוטם. לאחר ביצוע עבודות האיטום באמבטיה, בא השלב האחרון. שלב המבחן אם עשינו את העבודה כראוי. שלב זה נקרא "הצפה". בו נאטום את הניקוז ונמלא את האמבטיה במים בגובה כמה סנטימטר , וזאת ל 72 שעות. לאחר זמן זה נבדוק אם ישנה רטיבות כלשהיא שעוברת את שכבת האיטום שביצענו. WWW.YOSEPH.CO.IL טל.0586680000 יוסף איטום ושיפוצים הנה חברה שברשותה רישיון אוטם מורשה. חברה שמתמחה באיטום, ומתמחה בשיפוצים. אצלנו הדגש הוא על הפרטים הקטנים, על פיניש מושלם ועל שביעות רצון הלקוח.

להמשך קריאה >

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט