אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

חיפוי וריצוף הבית

חיפוי וריצוף הבית 

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

יוסף בניה ושיפוצים מעניקה הנחה על כל הצעת שיפוץ.

חיפוי וריצוף הבית חייב להיעשות על ידי רצפים מומחים מהשורה הראשונה. כל דבר מתחת לזה יביא לריצוף לא מדויק. תוצאה של ריצוף לא מדויק, לא תעשה טוב למראה הבית. ולתקן לא ניתן. רק לפרק ולרצף שנית, ולא צריך להסביר שדבר כזה לא בא בחשבון.

ריצוף בטיט

אם פיניתם אריחים ישנים, אזי השלב הבא הוא למלאות  את השטח בסומסום (חצץ מאבנים קטנות) לישר, ולרצף עם מלט לבן. כדאי לוודא שהרצפה מפולסת לחלוטין בזמן עוד שהמלט טרי. לאחר שהטיט יתייבש, אין מה לתקן עוד. בנוסף שימו לב לנקודת המפגש בין 4 אריחים שהפינות ישרות לחלוטין. שוב, אין מה לתקן לאחר שהמלט התייבש.

הדבקה של אריחים על ריצוף קיים

אם בחרתם שלא לעקור את הריצוף הישן אלא פשוט להדביק על הריצוף הקיים חסכתם בעלות עקירת הריצוף הישן ופינויו. לא תמיד ניתן לרצף על תשתית ריצוף קיימת. הרצפה צריכה להיות במצב טוב, יושבת על תשתית טובה ולא ישנה ומתפוררת וגם לא יכולים להיות הבדלי גובה משמעותיים מפינה אחת של החדר לשנייה.

ישנם כמה פעולות שצריך לעשות כאשר בוחרים בהדבקת אריחים. על מנת לוודא שהאריחים המודבקים אכן יאחזו היטב על גבי התשתית הקיימת, יש לעשות חספוס לאריחים הקיימים. ניתן לעשות זאת או עם דיסק ולבצע שריטות באריחים. או על ידי פריימר התואם את סוג הדבק שבו נשתמש.

המרווח שניתן בין האריחים יהיה 2 מילימטר.

אין לדרוך על אריחים שהודבקו במשך 12 שעות לפחות.

נוודא שהאריחים המודבקים הנם מפולסים לחלוטין. ושרמת הדיוק גבוהה.

כדאי להשקיע ברובה איכותית. ההבדל במחיר בין רובה איכותית ששומרת על הצבע שלה ועל המראה הכללי של הריצוף ובין הרובה הכי זולה הוא קטן מאוד. תקנו את האיכותי.

חשוב לזכור שכשמדביקים אריחים על קרמיקה קיים חייבים למרוח דבק על התשתית (הקרמיקה הישנה) וכן גם על האריח החדש שהולכים להדביק.

יוסף בניה ושיפוצים חברת שיפוצים ותיקה ואמינה מתמחת בריצוף וחיפוי קירות. התוצאות שלנו הם רצפות חלקות ומפולסות לחלוטין.

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט