אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

התקנת אריחים

התקנת אריחים נקיה ומדויקת היא יותר קלה מאשר חושבים. עם תכנון, הכנה, ומילוי תהליך שנעבור עליו להלן, תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

התקנת אריחים על ידי חברה מקצועית כמובן תחסוך לכם עבודה קשה, אבל לאלו שאוהבים לעשות דברים בעצמם, – להלן מספר טיפים.

צעד ראשון – הכנת השטח 

השטח לחיפוי עם האריחים צריך להיות יבש, נקי וישר. ללא חלקים רופפים.

הסר פסי קישוט, מכשירי חשמל או כל דבר אחר ששייך על השטח אותו מחפים.

על מנת שהאריחים יחפו את הקיר בצורה שווה- סמן את נקודת האמצע של הקיר – והתחל את החיפוי משם, לכיוון ימין ושמאל.

יישום דבק הקרמיקה – יש ליישם את הדבק גם על האריח וגם על התשתית עליה מחברים את האריח. יש למרוח כמות אחידה על האריח ועל התשתית. המריחה של הדבק תעשה עם מלאג' עם שיניים.

הדבקת האריח- הדבקת האריח תעשה על ידי חיבור האריח המרוח בדבק אריחים לתשתית וייצוב האריח במקומו על ידי תנועות זיג זג קטנות.  כאן הזמן והמקום להשתמש בפטיש רצפים מגומי כדי לייצב את האריח במקומו בצורה מדוייקת ביותר.  ומיד לבדוק עם פלס איכותי עם האריח הוא פלס עם האריחים מסביבו.    יש להקפיד שימוש בפוגות בגודל המתאים לאריחים.

כדאי להעביר ספוג רטוב על האריחים שרק עכשיו התקנו, על מנת להסיר דבק מיותר. זה יחסוך הרבה עבודה קשה של ניסיון להסרת דבק אריחים שהתייבש.

אחרון חביב, תן לאריחים הטריים לעבור לפחות 24 שעות של יבוש לפני שמנסים את חוזקם של האריחים החדשים.

רובה

מלא את הרווח בין האריחים עם הרובה, מלא כמה שיותר על מנת למלא את הרווחים במלואם עם רובה. לאחר כ 20 דקות העבר ספוג לח על האריחים כדי לנקות רובה מיותרת ולהחליק את הרובה שממלאת את הרווחים בין האריחים. החלף מים כמה פעמים.

אנחנו, ב"יוסף בניה ושיפוצים" מתמחים בריצוף, חיפוי ושיפוצים בירושלים. הדגש אצלנו הוא על עבודת תו תקן ישראלי, ללא קיצורי דרך ועם החומרים המתאימים לכל עבודה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר הנוגע לריצוף או שיפוץ. WWW.YOSEPH.CO.IL

התקנת אריחים עם יוסף שיפוצים ובניה

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט