אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

דברים שנוספים בשיפוץ

דברים שנוספים בשיפוץ

הרבה דברים שנוספים בשיפוץ. דברים שלא תמיד חושבים עליהם או מתכננים אותם.

בעלי מקצוע משלימים, אלו הם בעלי המקצוע שאחראיים דברים שנוספים בשיפוץ.

בנוסף לאדריכלית או מעצבת פנים, הקבלן המבצע את עבודות השיפוץ יביא לשיפוץ שלכם בעלי מקצוע נוספים על מנת להשלים את העבודה. בעלי מקצוע אלו יכללו (תלוי לפי סוג השיפוץ) נגרים, חשמלאים, אינסטלטורים ועוד. לכן חשוב להקפיד שגם בעלי מקצוע נוספים אלו יהיו על רמה גבוהה. ושתהיה בדיקה על העבודה שהם מבצעים עבורכם.

מי בוחר את  בעלי המקצוע האלו? ואיך בוחרים אותם לעבודת השיפוץ שלכם? וחשוב ביותר! הזמן הנכון שכל אחד מהם נכנס לתהליך השיפוץ כך שיש תהליך חלק של בניה ושיפוץ.

ישנם כמה אפשרויות איך להביא בעלי מקצוע אלו. אחת, שהקבלן שלקחתם יהיה אחראי להביא את כל בעלי המקצוע הללו. והוא יהיה זה שאחראי עליהם וכלפיכם על העבודה שהם מבצעים. על האיכות, הזמן שייקח לביצוע העבודות וכל מה שעוד קשור לגמר עבודות אלו.  ישנה עוד אפשרות , שאתם בעצמכם על פי המלצות  או על פי בחירה אחרת, מביאים בעלי מקצוע שישלימו עבודות בשיפוץ שלכם. אם זה עבודות אלומיניום, דלתות, גננות, איטום ועוד.    

 

כמובן, שהחכמה היא לסגור עם כל בעלי המקצוע הנדרשים לכם כבר לפני התחלת עבודות השיפוץ. וכמובן שכל החומרים הנדרשים לשיפוץ יהיו בהזמנה ובדרך אליכם עוד  לפני תחילת העבודות. ודבר זה נכון  גם לגבי  הפריט הקטן ביותר. כי אם הוא לא יהיה באתר להיות מותקן, מתי ומי יתקין אותו יותר מאוחר?

אם אתם סוגרים עם בעלי מקצוע נוספים מלבד הקבלן הראשי, כדאי מאוד שיהיה לכם הסכם כתוב מול כל ספק. וכל ספק צריך יהיה להצהיר שהוא בעל מקצוע בתחום שלו. ושיש לו את הידע והמיומנות לבצע את הנדרש ממנו. ובכמה זמן וכסף.

יוסף בניה ושיפוצים היא חברה ותיקה בתחום השיפוצים. אנחנו מתמחים בשיפוצים ובאיטום וברמה הגבוהה ביותר.  אמינות ועבודה על פי תקן ללא קיצורי דרך הם כללי יסוד אצלנו.  אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו 

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

להצעת מחיר אטרקטיבית
מאמרים נוספים:
מעבר לכתבה

מה זה בניה קלה

מה זה בניה קלה בניה קלה היא שיטה של בניה בה השלד נבנה ממתכת או מעצים, והקירות עשויים מחומרים שונים, שמחברים לשלד (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

היתר בניה ממה להיזהר

היתר בנייה ממה להיזהר כשמחליטים על שיפוץ שדורש שינויים יסודיים בבניין  או אם אתם מבקשים לבצע תוספת בניה, חייבים להוציא היתר בנייה. יועיל (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

איטום אמבטיה ומקלחונים איטום אמבטיה איטום מקלחונים לפי התקן הוא דבר אולי החשוב ביותר בשיפוץ הוא חלק חשוב בשיפוץ. כל סדק וגם הקטן ביותר ברצפת המקלחת יכול להיות סיבה לכאבי ראש והוצאות לא קטנות. השלב הראשון בתהליך יצירת איטום אמבטיה ומקלחונים איכותי הוא יצירת רולקות מסביב לחדר הרטוב. לאחר מכן איטום החדר בחומרים תיקנים ריצוף ורובה. עבודות איטום איכותית ותקנית בחדר אמבטיה או באזור המקלחון חשובה מאוד. להלן השלבים בעבודת איטום תקנית. השלב הראשון- פירוק פינוי הריצוף שעל ריצפת חדר האמבטיה. השלב הבא הוא לפנות את כל החול שנמצא תחת האריחים שפונו עד הבטון. טוב נעשה אם נקלף איטום ישן רופף. כעט, נראה אם קיימות רולקות מסביב לחדר האמבטיה או סביב היכן שהמקלחון יעמוד. ואם אין רולקות, חשוב מאוד שנדאג שיהיו רולקות מסביב. רולקות מבטלות את הזווית שבין הקיר לרצפה ומונעות ממים להתהוות שם. עוד שיטה למניעת חדירת מים בזווית שבין הקיר לרצפה היא שימוש בסרט שצפה ומודבק חציו על הקיר וחציו על הרצפה ובכך מונע מחדירת מים או רטיבות לפינות. איטום חדר אמבטיה מחייב להגן על צנרת מים שנמצאת בחדר. אם יש רווח בין הצינור לרצפה חייבים "לרפד" את הצינור בבטון, כך שיישב על משהו סולידי. בשלב הסופי לפני יישום החומר הבצע את האיטום, יש להחליק את הבטון. כך שלא יהיו פינות חדות אשר יכולים "לקרוע" את שכבת האיטום. לכן חשוב מאוד לבצע החלקה של השטח לפני יישום החומר האוטם. לאחר ביצוע עבודות האיטום באמבטיה, בא השלב האחרון. שלב המבחן אם עשינו את העבודה כראוי. שלב זה נקרא "הצפה". בו נאטום את הניקוז ונמלא את האמבטיה במים בגובה כמה סנטימטר , וזאת ל 72 שעות. לאחר זמן זה נבדוק אם ישנה רטיבות כלשהיא שעוברת את שכבת האיטום שביצענו. WWW.YOSEPH.CO.IL טל.0586680000 יוסף איטום ושיפוצים הנה חברה שברשותה רישיון אוטם מורשה. חברה שמתמחה באיטום, ומתמחה בשיפוצים. אצלנו הדגש הוא על הפרטים הקטנים, על פיניש מושלם ועל שביעות רצון הלקוח.

להמשך קריאה >

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט