אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

בניה קלה מחירים

בניה קלה מחירים, שיטות, חומרים

אם אתם עומדים לפני שיפוץ שכולל תוספת חדר על הגג או כל בניה על הגג, או בניית בית שלם בשיטת בניה קלה כדאי לדעת קצת על שיטות בניה מחירים וסוגי חומרים המתאימים לסוג בניה זו.

 

בניה קלה דורשת היתרי בניה!! פרט זה חשוב לדעת. הרבה חושבים שבניה קלה כשמה כן היא, קלה ומהירה לביצוע וללא אישורים. לכן חשוב לדעת על שיטת בניה זו, לפני שמתחילים אפילו לתכנן את הפרויקט. להלן נציע מידע על בניה קלה  והאפשרויות הקיימות עבורכם.

בבניה קלה, המבנים נבנים על ידי חומרים שכבר עוצבו ויוצרו במפעלים שונים. כגון שלד מפלדה שמגיע מוכן להרכבה באתר הבניה. קירות מתועשים שיוצרו עבור פרויקט מסוים ומגיעים לאתר על משאית מוכנים להרכבה על ידי הקבלן המבצע.

הבדלים במחירים בין הבניה הקלה והבניה הרגילה

המחיר של בניה קלה לא זול בהרבה ממחיר הבניה הרגילה, עם בלוקים ובטון. כמו כן חשוב לדעת שהגמישות לשינויים כשבונים בבניה קלה היא בהרבה פחות מאשר בבניה הרגילה. כי השלד והלוחות המתוכננים המחיר לבניה קלה למטר מרובע הוא כ 3000 שח למטר רבוע. המחיר מטפס כשמחליטים על חומרים יותר איכותיים כגון חלונות אלומיניום יקרים או שימוש באלומיניום במקום בפח פשוט, חומרי בידוד יותר יקרים, זכוכיות מחוסמות וכו'.

הפרט האטרקטיבי ביותר בשיטת הבניה הקלה הוא המהירות, הנוחות  והעבודה ללא פסולת בניין.

כמו כן, אין צורך בחישוב ורכישת חומרי בניין. תהליך שמצריך ידע תכנוני רב. ואם כל זאת תמיד יש כמות גדולה של חומר שנרכש שנשאר לאחר סיום הפרויקט. דבר שעולה כסף רב ליזם הפרויקט. וכן ישנה עוד עלות לפנות את שאריות חומרי הבניין שנרכשו ללא צורך.

כמו כן, אם יהיו שינויים הכרחיים במבנה שנבנה בשיטת הבניה הקלה, השינויים יהיו קלים לביצוע ושוב, בלי הרבה פסולת בניין, ללא הרבה רעש ובזמן קצר.

ב"יוסף בניה ושיפוצים" מתמחים בבניה קלה. אנחנו מבצעים כעט פרויקטים בשיטת הבניה הקלה. וביצענו בעבר פרויקטים בשיטה זו. שימת הלב שלנו היא על דיוק מרבי, שימת לב מרבית לפרטים הקטנים של הפיניש.

מספר הטלפון שלנו הוא 0586680000

האתר  WWW.YOSEPH.CO.IL

תודה.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט