אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

בניה על הגג

http://WWW.YOSEPH.CO.IL

 

בניה על הגג כל מה שרצית לדעת

בניה על הגג דורשת ידע על: זכויות, התנאים שלפיהם ניתן לבנות על הגג, ומה האפשרויות לבניה כזו.

כדי להצליח עם  תכנית .בניה על הגג מתוכננת שלכם, דבר ראשון הגדירו בברור את הסיבה לתכנית בניה זו. החליטו עם מדובר בתוספת חדר לאירוח, לילדים או לתוספת ערך לדירה.

אם הדירה קטנה מהכיל את המשפחה שב"ה גודלת, תוספת בניה על הגג יכול להיות הפתרון המיוחל. ללא צורך לעבור לדירה יותר גדולה ויקרה עם כל הסיבוכים של העברה למקום מגורים חדש.

זכויות בניה

להרבה מאוד דירות בנויות קיימות זכויות בניה נוספות שעדיין לא נוצלו. בגלל מגוון סיבות. או שהקבלן שבנה את הדירה הקיימת לפני כ 40 שנה בנה לפי מה שבנו אז, דירות קטנות, או מסיבות תכנון אחרות. זכויות שבהחלט אפשר לנצלן לבנייה עכשווית. כיום, שדירות גדולות חזרו להיות בביקוש גבוה, כדאי לבדוק את זכויות הבניה הקיימות על המבנה ששייך לכם, ואת האפשרות לתוספת בניה  על הגג.

אז אם אתם הבעלים, המאושרים של הדירה מתחת לגג, הבדיקה הראשונית נעשית בעירייה באגף ההנדסה. והיא בדיקת תב"ע (תכנית בנין ערים) האם התב"ע הקיימת על הבניין שלנו מאפשרת תוספת בניה על הגג? יוער, שאם מדובר בבניין משותף שבו הבעלות על הגג היא של כל בעלי הדירות בבניין, רכישת הבעלות על הגג מבעלי הדירות האחרים בבניין היא צעד ראשון והכרחי.

לאחר שווידאתם שאכן יש תב"ע שמאשרת תוספת בניה על הגג, וגם רכשתם את הגג, הצעד הבא הוא לקחת אדריכל שמתמחה בתוספות בנייה שיגיש בקשה להיתר בנייה מהועדה המקומית לתכנון ובניה.

עכשיו שהצלחנו להגיע עד כאן, שהגג שלנו, והשכנים מסכימים שנבנה על הגג, נוכל עכשיו להיעזר בשרותיו של אדריכל טוב ומתמחה בתוספות בניה שיתכנן לנו את שליבנו חפץ.

מה האפשרויות לבנייה בגג

 

  1. בניה טיפוסית – בלוקים. (ישנם בלוקים עם משקל קל) עליהם טיח שחור, טיח לבן עד לצבע.
  2. בניה קלה שיטת בניה בה מונחת קונסטרקציה ממתכת ועליה מרכיבים את הלוחות המתאימים לתשתית זאת, לוחות שסוגרים את החדר. שיטה זו היא לפעמים יותר זולה מהירה ונקיה מהבניה עם בלוקים.

מקווה שמאמר זה הועיל לכם והוסיף לכם קצת ידע בנושא תוספת בניה על הגג.

WWW.YOSEPH.CO.IL  

טל. 0586680000

יוסף בניה ושיפוצים, חברה אמינה וותיקה המתמחה בתוספות בניה ושיפוצים.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט