אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

אלומיניום-חלונות ודלתות בשיפוץ הבית

 אלומיניום לשיפוץ הבית

עוד פרט בשיפוץ הבית, ובין היקרים שבהם הם חלונות דלתות ועוד פרטים העשויים מאלומיניום.

כשחושבים ומתכננים איזה מוצרי אלומיניום לשיפוץ הבית יכנסו לתכנית השיפוץ, מתחילים אם הגדרות של מה אנחנו באמרת רוצים איך שהחלונות או הדלתות שלנו יראו. שיתוף מעצבת פנים בתהליך זה יכול לעזור לנו הרבה. ניתן כמובן לקבוע פגישת יעוץ חינמי עם חברות מובילות בשיווק אלומיניום. פגישת יעוץ עם חברה איכותית וידועה בתחום אלומיניום.

כמה מהחברות המובילות בארץ בתחום האלומיניום הם קליל, שרמר ואקסטל. מוצרי האלומיניום של חברות אלו נושאות תו תקן ישראלי.  המעלה ברכישה בחברה שמוצריה נושאים תו תקן, הם בעיקר שתקבלו מוצר איכותי שיעמוד במשימות שאנחנו מצפים ממנו. כמו שהחלון לא יעביר נזילות ביום גשום, שלא יהיו שריקות רוח, שיראה יפה ושיהיה ללא בעיות לאורח זמן, שיעמוד בתקן הנדרש בבחינת בידוד טרמי, ושיהיה בעל תכונות אקוסטיות הנצרכות.  ישנם יבואנים כמובן של מוצרי אלומיניום, אבל כדאי להיות זהיר ולבדוק היטב את איכות המוצרים ולבדוק עם אלו שכבר קנו אם הם שבעי רצון מהמוצר.

ישנם עוד מוצרי אלומיניום, למשל, לסגירת מרפסות, להרחבת מבנים, גגות נפתחים מאלומיניום או משילוב אלומיניום וזכוכית שנפתחים על ידי מנגנון   ידני או עם מנוע חשמלי ושלט.

ישנם בשוק מוצרי אלומיניום יוקרתיים שעולים המון, אבל נותנים הרגשה של מקום מגורים יוקרתי במיוחד. יש אלומיניום שנקרא "בלגי" שגם הוא לא זול אבל נותן הרגשה של בית מעוצב בהרגשה אירופאית. ואפשר לקבל פרופילים בכל צבע שתרצו.

ישנם סוגים שונים של גופי חלון מאלומיניום. למשל, חלון עם צירים, חלון עם כנפי הזזה, חלון שנקרא "קיפ" שנפתח בחלקו העליון כלפי פנים החדר והצירים הם בתחתית חלון זה, חלון עם פתיחה כלפי מעלה, כך שכנף החלון עולה כלפי מעלה בעזרת מנגנון קפיץ, ועוד.

לסיכום. השלב הראשון בקבלת החלטות על סוג החלונות שתבחרו עבורכם הוא תכנון והגדרת רצונות וצרכים שלכם. השלב הבא הוא ייעוץ עם גורמים מקצועיים. כגון חברות מובילות בתחום האלומיניום, מעצבים או אדריכלים על מנת לדעת מה חדש בשוק ומה זמין עבורכם בהתאמה למטרות שלכם. השלב הבא הוא בחירת מתקין אלומיניום שייצר את המוצר שבחרתם ויתקין אותו במחיר טוב באיכות מעולה ובזמן.

WWW.YOSEPH.CO.IL     

אנחנו מתמחים במכלול תחומי השיפוצים מקונספט ועד פרטי גמר ברמה גבוהה במיוחד.

המחירים שלנו הם מהזולים בארץ.

ליצירת קשר: 0586680000

להצעת מחיר אטרקטיבית
מאמרים נוספים:
מעבר לכתבה

איטום ביריעות ביטומניות

איטום עם יריעות ביטומניות מדריך כללי  יריעות ביטומניות הם פתרון לבעיות רטיבות וחדירת מים למבנים. היריעות הביטומניות מחליפות את דרך האיטום הישנה שהייתה (...)
להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

איטום אמבטיה ומקלחונים איטום אמבטיה איטום מקלחונים לפי התקן הוא דבר אולי החשוב ביותר בשיפוץ הוא חלק חשוב בשיפוץ. כל סדק וגם הקטן ביותר ברצפת המקלחת יכול להיות סיבה לכאבי ראש והוצאות לא קטנות. השלב הראשון בתהליך יצירת איטום אמבטיה ומקלחונים איכותי הוא יצירת רולקות מסביב לחדר הרטוב. לאחר מכן איטום החדר בחומרים תיקנים ריצוף ורובה. עבודות איטום איכותית ותקנית בחדר אמבטיה או באזור המקלחון חשובה מאוד. להלן השלבים בעבודת איטום תקנית. השלב הראשון- פירוק פינוי הריצוף שעל ריצפת חדר האמבטיה. השלב הבא הוא לפנות את כל החול שנמצא תחת האריחים שפונו עד הבטון. טוב נעשה אם נקלף איטום ישן רופף. כעט, נראה אם קיימות רולקות מסביב לחדר האמבטיה או סביב היכן שהמקלחון יעמוד. ואם אין רולקות, חשוב מאוד שנדאג שיהיו רולקות מסביב. רולקות מבטלות את הזווית שבין הקיר לרצפה ומונעות ממים להתהוות שם. עוד שיטה למניעת חדירת מים בזווית שבין הקיר לרצפה היא שימוש בסרט שצפה ומודבק חציו על הקיר וחציו על הרצפה ובכך מונע מחדירת מים או רטיבות לפינות. איטום חדר אמבטיה מחייב להגן על צנרת מים שנמצאת בחדר. אם יש רווח בין הצינור לרצפה חייבים "לרפד" את הצינור בבטון, כך שיישב על משהו סולידי. בשלב הסופי לפני יישום החומר הבצע את האיטום, יש להחליק את הבטון. כך שלא יהיו פינות חדות אשר יכולים "לקרוע" את שכבת האיטום. לכן חשוב מאוד לבצע החלקה של השטח לפני יישום החומר האוטם. לאחר ביצוע עבודות האיטום באמבטיה, בא השלב האחרון. שלב המבחן אם עשינו את העבודה כראוי. שלב זה נקרא "הצפה". בו נאטום את הניקוז ונמלא את האמבטיה במים בגובה כמה סנטימטר , וזאת ל 72 שעות. לאחר זמן זה נבדוק אם ישנה רטיבות כלשהיא שעוברת את שכבת האיטום שביצענו. WWW.YOSEPH.CO.IL טל.0586680000 יוסף איטום ושיפוצים הנה חברה שברשותה רישיון אוטם מורשה. חברה שמתמחה באיטום, ומתמחה בשיפוצים. אצלנו הדגש הוא על הפרטים הקטנים, על פיניש מושלם ועל שביעות רצון הלקוח.

להמשך קריאה >
מעבר לכתבה

היתר בניה ממה להיזהר

היתר בנייה ממה להיזהר כשמחליטים על שיפוץ שדורש שינויים יסודיים בבניין  או אם אתם מבקשים לבצע תוספת בניה, חייבים להוציא היתר בנייה. יועיל (...)
להמשך קריאה >

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט