אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

איך לשפץ בלי להוציא הרבה כסף

איך ניתן לשפץ את הבית בלי להוציא הרבה כסף, וגם לקבל את הבית המשודרג שרוצים. בלי וויתורים מרחיקי לכת על מה שבאמת רוצים. כי לחסוך בכסף ולקבל משהו שהוא לא משהו זה לא חכמה.

כולם יודעים שלשפץ זה  תענוג לא זול במיוחד. ושבדרך כלל השיפוץ עולה קצת יותר מאשר תכננו. אבל לשפץ רוצים. להוציא הרבה כסף- לא רוצים. אז מה היא דרך הזהב? גם לשפץ ולקבל דירה-בית שבאמת רצינו, אבל בלי להוציא ימבה של כסף.  להלן נשתדל להציע מספר דברים שיכולים לעזור לכם לשפץ בלי להוציא הרבה כסף.

  1. תכננו את השיפוץ עד לפרט האחרון. שבו עם המעצבת – אדריכלית שלכם ועברו שוב ושוב על הפרטים ופרטי פרטים. בתהליך תמצאו הרבה דברים שאפשר לחסוך בהם. תכלו גם לצפות דברים שיכולים לעכב את תהליך השיפוץ ולמנוע אותם.
  2. מצאו קבלן שיהיה מוכן לקבל הנחיות מהאדריכלית- מהנדס שלכם איך לבצע את העבודות בדרכים חוסכות כסף.
  3. קנו את ארונות המטבח, כלים סניטאריים, אביזרים למטבח ולאמבטיה במבצעים. חפשו ותימצאו דברים שאתם רוצים עבורכם במחיר שאתם רוצים לשלם ולא במחיר "מומלץ לצרכן".
  4. תכננו את שיפוץ הבית-דירה לחורף. הקבלנים בדרך כלל עסוקים יותר בחודשי הקיץ. ומחפשים עבודה בחודשי החורף. קרוב לוודאי שתוכלו לקבל הנחה משמעותית מהקבלן כשהוא פחות עסוק. שאלו את הקבלן מתי יש לו פחות עבודה, וכמה הנחה הוא ייתן אם תדחו את השיפוץ לזמן זה.
  5. שלמו לקבלן בזמן, ובלי שיבקש זאת. כשהקבלן מרגיש שהלקוח הוא אדם ישר והגון ולא מתחכם אתו, קרוב לוודאי שיעשה עוד הרבה דברים ללא עלות עבורכם.
  6. היו נחמדים לקבלן. קבלן שההתייחסות כלפיו הייתה של כבוד והערכה, יזכור זאת היטב ויעניק בחזרה.
  7. התרכזו על מה שאתם באמת צריכים. לא חייבים לרכוש את הקרמיקה המעוצבת מאיטליה במחיר דמיוני. עם טיפת עבודה ניתן למצוא קרמיקה ודברים אחרים שצריכים במחיר מצוין ובאיכות גבוהה.
  8. שלמו לקבלן בהחלפות. אם יש לכם דבר מסוים או שירות שהקבלן יתכן וירצה לרכוש, כגון, דירת נופש, מסעדה יוקרתית, או ווטאבר, הציעו לקבלן סוף שבוע בדירה, ארוחת ערב למשפחה וכו' במקום חלק מהתשלום. דבר זה יכול להיות יעיל לשני הצדדים.
  9. לא חייבים לבצע את כל השיפוץ בבת אחת. אם ההוצאה הכספית לשיפוץ כללי קצת מלחיצה, עשו זאת בשלבים- זה לא עולה יותר ככה.
  10. בהצלחה.

אנחנו ב"יוסף בניה ושיפוצים" גאים בעבודה לפי תקן באיכות גבוהה, בשימת לב לפרטים הקטנים ובפיניש מושלם. אמינות  ויושר הם ערכים עליונים אצלנו. אתם מוזמנים לבקר אותנו באתר ובטלפון מספר 058-6680000

איך לשפץ בלי להוציא הרבה כסף

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט