אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

איך להכין את הבית לחורף

על מנת להכין את ביתנו לחורף בצורה נכונה, הדבר החשוב ביותר הוא לצפות את העתיד ולאטום את הגג לא כשיורד גשם בחוץ ואנחנו מסתכלים על כתם רטיבות הולך וגדל בתקרה, אלא אנו צריכים להיות מעין חכם הרואה את הנולד ולדאוג לאיטום הגג בחודשים החמים של הקיץ.

להלן כמה עצות בתהליך של איך להכין את הבית לחורף. כשהמטרה היא ביצוע תהליך זה בצורה פשוטה קלה ויעילה.

  1. לא לחכות לחודשי החורף הקרים והרטובים על מנת להתקשר עם חברת איטום לבצע את איטום הגג. בחודשי החורף כולם מצלצלים לחברות האיטום בגלל בעיות רטיבות. הם עסוקים ביותר. וקרוב לוודאי שיגידו לכם שהם יהיו פנויים בעוד מספר ימים, בזמן שאצלכם ישנה רטיבות שלא סובלת דיחוי. כמו כן המחירים בחורף לאיטום יהיו גבוהים יותר מאשר בקיץ.
  2. בעניין חסכון בהוצאות. אם הגג שלכם מלא בחפצים, דליים ושאריות  חומר מעבודות של אנשי מקצוע מהעבר, דאגו אתם לפנות את זה לפני שחברת האיטום מגיעה. חברת איטום מקצועית תחייב אתכם בעלות מכובדת כדי לנקות את הגג. גם ניקוי יסודי של הגג הוא גורם בעלות איטום הגג, אם תדאגו לכך שהגג יהיה נקי לחלוטין, תוכלו לבקש הנחה משמעותית בעלות איטום הגג. כמו כן צריך לדעת שככל שגודל הגג שלכם גדול המחיר פר מטר מרובע צריך לרדת בהתאם.

באיזה חומרים צריך לאטום את הגג שלנו?

יריעות מחומר   ביטומני: השיטה היעילה ביותר. האיטום נוצר בהלחמת יריעות לגג. (לאחר שמרחו עליו פריימר) יש להקפיד שכל יריעה חופפת את רצועת היריעה שלידה לפחות ב 10 ס"מ. היריעות אמורות לעלות על המעקה לפחות ב כ 25 ס"מ.

איטום על ידי זפת: קצת מיושן. ודורש תחזוקה שנתית של מריחת חומר לבן כדי למנוע חימום יתר של הזפת בקיץ. המחיר הוא זול בהרבה ממחיר האיטום ביריעות או בחומרים מתקדמים אחרים.

איטום בחומר אקרילי: מתאים לגג קטן, או לגג חדש.  לא יעיל כמו יריעות. אולם זול יותר.

לסיכום. כדאי לכם לעלות לגג ולבדוק מה קורה שם וזאת לפני תקופת הגשמים. ואם מגיעים להחלטה שהגג צריך טיפול לגשת לעניין ללא שהות.

אנחנו ביוסף בניה ושיפוצים מתמחים באיטום בירושלים של בתים בכל השיטות. בידנו רישיון אוטם מורשה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין איטום או שיפוץ. WWW.YOSEPH.CO.IL

איך להכין את הבית לחורף

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט