אזור ירושלים, מודיעין, מרכז הארץ

איטום נזילה ממרפסת

איטום נזילה ממרפסת

נזילה ורטיבות ממרפסת היא בעיה נפוצה שדורשת איטום לבעיית נזילה ממרפסת. איטום מרפסת מפני נזילה הוא פרויקט שדורש מקצועיות וידע רב באיטום.

על מנת לבצע בהצלחה איטום נזילה ממרפסת, הדרך הטובה ביותר היא לפרק ולפנות את הריצוף הקיים. לנקות את כל חומר המילוי הנמצא תחת הריצוף עד לבטון, לנקות את הבטון היטב היטב, ולבצע איטום על גבי הבטון. האיטום יכול להיות מחומר אוטם תיקני, או איטום על ידי יריעות ביטומניות. להחזיר חומר מילוי יבש ונקי, ועל זה לרצף.

ישנם עוד שיטות הרבה יותר זולות לאיטום המרפסת. הגם שאנחנו לא ממליצים עליהן.

שיטה אחת היא לנקות היטב את המרפסת. להוציא את הרובה מבין האריחים. דבר זה מבוצע בעל מקצוע מומחה על ידי דיסק או כלי אחר. ושוב לנקות את כל האבק שבא מהרובה המפונה, וליישם רובה אפוקסית. רובה אפוקסית הוא חומר שיותר קשה לעבוד אתו. וכשהוא מתקשה, אין אפשרות יותר לתקן אותו. אבל הוא נהפך לאטום. חשובה במיוחד עבודת מילוי הרובה אפוקסית סביב מרזבים ונקודות הניקוז, שם צריך לתת שימת לב מרבית למילוי יסודי ומלא.

עוד שיטה לאיטום מרפסות ללא פירוק ופינוי האריחים היא מריחת כל המרפסת בחומר שקוף ואטום. ולאחר מכן למרוח שוב את החומר עם אבקת זכוכית מעורבבת בו על מנת למנוע החלקה על פני החומר. למספר חברות שעוסקות באיטום ישנו את החומר הזה. החומר המדובר הוא חומר יקר. והתוצאות הם לא תמיד טובות.

כשאתם בוחרים חברה או קבלן איטום שיבצע את עבודות האיטום עבורכם, כדאי מאוד לדבר עם הרבה לקוחות שעשה עבודות עבורם ולוודא שאכן ביצע את עבודות האיטום ביעילות. ביצוע איטום דורש ידע מקצועי רב ושימוש בחומרים תיקניים.

כמובן שיש לדרוש אחריות על עבודות האיטום שאתם משלמים עבורם.

WWW.YOSEPH.CO.IL

טל. 0586680000

יוסף בניה ושיפוצים היא חברה וותיקה בתחום איטום והשיפוצים. בידנו רישיון אוטם מוסמך ורישיון עבודה בגובה.

עבודות האיטום שמתבצעות על ידי חברתנו הם עם חומרים בעלי תו תקן בלבד. שיטות העבודה הם גם על פי תקן. מינימום אחריות שאנחנו נותנים על עבודות שלנו הם שבע שנים ועד 12 שנים.

להצעת מחיר אטרקטיבית

מלא את
הפרטים הבאים

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט